Povezane vesti

Išli u manastir, sveštenik im rekao samo jedno Oglasila se majka nestalog Nišlije: Njegov sin ovo teško podnosi, odbija da…

Išli u manastir, sveštenik im rekao samo jedno Oglasila se majka nestalog Nišlije: Njegov sin ovo teško podnosi, odbija da…

Kurir pre 8 dana
Marica i Siniša Đorđević, roditelji Milana Đorđevića (41) koji je netragom nestao 10. jula na Suvoj planini kazali su da njihov sin nije u manastiru, da se nije zamonašio. „Mi smo danas obišli manastir u selu Veta i lično se uverili da Milan… »
Milanovoj majci čudno što je novčanik ostavio kod kuće u autu, osim telefona, sad nađeno i ovo: Možda se sklonio u…

Milanovoj majci čudno što je novčanik ostavio kod kuće u autu, osim telefona, sad nađeno i ovo: Možda se sklonio u…

Kurir pre 8 dana
Potraga za nestalim Milanom Đorđevićem iz Niša i dalje traje, a prema rečima njegove majke Marice, Žandarmerija je ponovo pregledala teren koristeći termovizijske kamere, ali ni to nije pomoglo u pronalaženju njenog sina. Neutešna majka još uvek… »
Majka nestalog farmaceuta Milana (41) iz Niša za Nova.rs: Moj sin nije u manastiru, nije se zamonašio

Majka nestalog farmaceuta Milana (41) iz Niša za Nova.rs: Moj sin nije u manastiru, nije se zamonašio

Nova pre 7 dana
Marica i Siniša Đorđević, roditelji Milana Đorđevića (41) koji je netragom nestao 10. jula na Suvoj planini kazali su za Nova.rs da njihov sin nije u manastiru, da se nije zamonašio kako je to preneo jedan beogradski medij. „Mi smo danas obišli… »
"Bazne stanice nisu pomogle, SAD otvaraju vikendice": Roditelji nestalog Nišlije van sebe, otišli do manastira, evo šta im…

"Bazne stanice nisu pomogle, SAD otvaraju vikendice": Roditelji nestalog Nišlije van sebe, otišli do manastira, evo šta im…

Blic pre 7 dana
Marica i Siniša Đorđević, roditelji Milana Đorđevića (41) koji je netragom nestao 10. jula na Suvoj planini rekli su da njihov sin nije u manastiru, da se nije zamonašio kako je to preneo jedan beogradski medij. - Mi smo danas obišli manastir u… »
Farmaceut iz Niša je pre nestanka rekao samo jednu rečenicu, a njegovoj majci su sada sumnjive dve stvari: "Kako da znamo da…

Farmaceut iz Niša je pre nestanka rekao samo jednu rečenicu, a njegovoj majci su sada sumnjive dve stvari: "Kako da znamo da…

Blic pre 8 dana
Jedanaesti dan potrage za nestalim Milanom Đorđevićem iz Niša nije doneo nove informacije. Prema rečima njegove majke Marice, juče je Žandarmerija ponovo pregledala teren koristeći termovizijske kamere, ali ni to nije pomoglo u pronalaženju… »

Vesti dana »