Povezane vesti

Odgovorno: Srbija na vreme povukla strateške poteze da bi obezbedila energetsku sigurnost

Odgovorno: Srbija na vreme povukla strateške poteze da bi obezbedila energetsku sigurnost

Kurir pre 7 dana
Jedina zemlja koja je u petak bez ikakvih problema nastavila da funkcioniše uobičajeno bila je Srbija, pre svega zbog odgovornog vođenja energetskog sektora, smatraju sagovornici Kurira. Gotovo sve zemlje u regionu u petak su ostale bez struje tokom… »
Problemi u BiH: Pogledajte Beograd, mi čekamo rode da nam donesu struju (video)

Problemi u BiH: Pogledajte Beograd, mi čekamo rode da nam donesu struju (video)

Politika pre 7 dana
Almir Bečarević, stručnjak za energetiku, komentarisao je potpuni energetski kolaps koji se juče dogodio širom regiona, kada je nestalo struje u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, kao i u pojedinim delovima Grčke. - Mi u BiH kao da živimo… »
Detaljna istraga nakon regionalne havarije elektroenergetskog sistema

Detaljna istraga nakon regionalne havarije elektroenergetskog sistema

RTS pre 7 dana
Komitet za sistemske operacije Evropske mreže operatora prenosnih sistema električne energije izvršiće detaljnu istragu incidenta koji se dogodio na elektro-mrežama u jugoistočnom delu elektroenergetskog sistema kontinentalne Evrope i izazvao… »
Bosanski stručnjak sasuo istinu u lice: Srbija je pokazala kako se to radi, a ovi naši čekaju da im rode donesu struju…

Bosanski stručnjak sasuo istinu u lice: Srbija je pokazala kako se to radi, a ovi naši čekaju da im rode donesu struju…

Večernje novosti pre 7 dana
JUČE je sve u regionu stalo na nekoliko sati zbog nestanka električne energije. BiH, Hrvatska, Albanija, Grčka i Crna Gore u pojedinim delovima ostali su bez snabdevanja električnom energijom. Za to vere situacija u Srbiji je bila stabilna, i kako je… »
Stručnjak sasuo istinu u lice: Srbija je pokazala kako se to radi, a ovi naši čekaju da im rode donesu struju

Stručnjak sasuo istinu u lice: Srbija je pokazala kako se to radi, a ovi naši čekaju da im rode donesu struju

B92 pre 8 dana
Almir Bečarević, bosanski stručnjak za energetiku kritikovao je BiH zbog stanja u energetici. "Mi kao da živimo u paralelnom svetu. Ova zemlja se obavezala da će početi da zatvara termoelektrane na ugalj. Znači mi potpisali, ova zemlja je to… »

Vesti dana »