Povezane vesti

Taki prvi put o majinom prekidu trudnoće Jedva suzdržava suze, izneo sve detalje: "Imala je samo 23 godine..."

Taki prvi put o majinom prekidu trudnoće Jedva suzdržava suze, izneo sve detalje: "Imala je samo 23 godine..."

Kurir pre 7 dana
Aneli Ahmić prekinula je trudnoću, a pre nje je isto to uradila i Maja Marinković, koja je takođe bila trudna sa Markom Janjuševićem Janjušem. O tome su u emisiji govorili Stanija Dobrojević i majin otac Radomir Marinković Taki. Taki se tokom… »
Aneli priznala sve nakon prekida trudnoće Raskrinkala Janjuša do srži: Ona nije ništa iznela, koliko je mogla!

Aneli priznala sve nakon prekida trudnoće Raskrinkala Janjuša do srži: Ona nije ništa iznela, koliko je mogla!

Kurir pre 7 dana
Aneli Ahmić prekinula je trudnoću na jednoj privatnoj klinici u Beogradu, nakon čega se odmah vratila u rijaliti. Ne može da sakrije da se oseća veoma loše. Svi cimeri našli su se starleti kada joj je bilo najteže, bili su uz nju,m tešili je, a… »
Potresne reči aneli Ahmić nakon kiretaže! Brutalno odgovorila na pitanje o Janjušu, pa se potpuno slomila: Mislim da me…

Potresne reči aneli Ahmić nakon kiretaže! Brutalno odgovorila na pitanje o Janjušu, pa se potpuno slomila: Mislim da me…

Alo pre 7 dana
Učesnica Elite je 21. juna abortirala dete na jednoj privatnoj klinici koje je čekala sa Janjušem. Aneli Ahmić je u petak prekinula trudnoću koju je imala sa svojim bivšim partnerom Markom Janjuševićem Janjušem. Rano ujutro, vidno uznemirena… »
Aneli Ahmić očajna nakon abortusa! Ne može da dođe sebi, njene reči lede krv u žilama: Tresem se i nije mi dobro!

Aneli Ahmić očajna nakon abortusa! Ne može da dođe sebi, njene reči lede krv u žilama: Tresem se i nije mi dobro!

Alo pre 7 dana
Ahmićeva je juče posetila jednu privatnu kliniku na kojoj je abortirala dete koje nije želela sa Janjušem. Aneli Ahmić je juče, 21. juna, abortirala dete, na jednoj privatnoj klinici, koje je čekala sa Janjušem, nakon čega i dalje ne dolazi sebi… »
Maja u suzama nakon anelinog abortusa! Izustila samo jedno: Janjuš je monstrum, njemu je svanulo jer je prekinula trudnoću!

Maja u suzama nakon anelinog abortusa! Izustila samo jedno: Janjuš je monstrum, njemu je svanulo jer je prekinula trudnoću!

Alo pre 7 dana
Kako je prošla kroz isto, Maja nije mogla da sakrije tugu i bes. Maja Marinković, bivša devojka Marka Janjuševića Janjuša i učesnica rijalitija, emotivno se slomila kada se Aneli Ahmić vratila u Belu kuću nakon što je prošla kroz abortus juče… »
Maja se rasplakala kada se Aneli vratila sa intervencije: "Janjušu je svanulo kad je ona prekinula trudnoću"

Maja se rasplakala kada se Aneli vratila sa intervencije: "Janjušu je svanulo kad je ona prekinula trudnoću"

Telegraf pre 8 dana
Iako su imale velike sukobe u rijalitiju, Maja je ponovo stala na stranu Aneli Ahmić. Rijaliti učesnica, ali i bivša devojka Marka Janjuševića Janjuša, Maja Marinković, rasplakala se kada se Aneli Ahmić vratila u Belu kuću nakon intervencije… »
"Mislim da me nije nikada voleo, uvek je znao kod koga će se vratiti da živi": Aneli brutalno o Janjušu

"Mislim da me nije nikada voleo, uvek je znao kod koga će se vratiti da živi": Aneli brutalno o Janjušu

Telegraf pre 8 dana
Aneli ne veruje da postoje emocije sa Janjuševe strane. Aneli Ahmić je progovorila o ljubavi Marka Janjuševića Janjuša za koju smatra da je nikad nije bilo, pa priznala da li on ima grižu savesti nakon što je abortirala. - Koliko je otežavajuća… »

Vesti dana »