Povezane vesti

Zbog zvezde sam bio spreman i da me ubiju u sačekuši! Kao lav sam se borio za klub: Jeziva ispovest bivšeg trenera…

Zbog zvezde sam bio spreman i da me ubiju u sačekuši! Kao lav sam se borio za klub: Jeziva ispovest bivšeg trenera…

Kurir pre 7 dana
Zoran Krečković sa velikom emocijom priča o periodu kada je bio trener KK Crvena zvezda, u sezoni 2001/2002. Bilo je to vreme kada su crveno-beli bili na konopcima, kada nije bilo novca i kada je klub sa Kalemegdana praktično bio pred gašenjem i… »
Krečković o pretnjama sinu zbog Zvezde: "Borio sam se da se klub ne ugasi, morali smo da bežimo u Kuvajt!"

Krečković o pretnjama sinu zbog Zvezde: "Borio sam se da se klub ne ugasi, morali smo da bežimo u Kuvajt!"

Telegraf pre 7 dana
Neverovatna životna priča legendarnog trenera... Zoran Krečković (65) je u podkastu " Jao Mile" evocirao neke uspomene za vreme dok je bio trener košarkaškog kluba Crvena zvezda. Posao trenera obavljao je u sezoni 2001/02. Tih godina je Zvezda bila… »
Pretili mi porodici zbog zvezde! Sina i ženu je sklonio iz Srbije, a onda je zazvonio telefon: Gotov si!

Pretili mi porodici zbog zvezde! Sina i ženu je sklonio iz Srbije, a onda je zazvonio telefon: Gotov si!

Mondo pre 7 dana
Zoran Krečković otkrio je kroz šta je sve prolazio tokom karijere i pretnje sa kojima se suočavao. Zoran Krečković otkrio je kroz šta je sve prolazio tokom karijere i pretnje sa kojima se suočavao. Bivši košarkaš i trener Zoran Krečković (65)… »
Gotov si, na prvoj krivini će te... Zvao sam koštunicu i Đinđića: Pretili su mu sinu, a zbog Zvezde je morao da napusti…

Gotov si, na prvoj krivini će te... Zvao sam koštunicu i Đinđića: Pretili su mu sinu, a zbog Zvezde je morao da napusti…

Kurir pre 7 dana
Zoran Krečković, nekadašnji košarkaš i bivši trener Crvene zvezde i Beopetrola, otkrio je kako je zbog pretnji porodici morao da napusti zemlju i srpsku košarku zauvek. Zoran Krečković (65) bio je gost u podkastu "Jao Mile" kod bivšeg… »

Vesti dana »