Povezane vesti

Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Južne vesti pre 7 dana
Getty Images Poslovna ideja Džejmsa Vlahosa rodila se iz njegove želje da provede što više vremena sa ocem na samrti Džejms Vlahos je 2016. saznao strašnu vest - njegovom ocu je dijagnostikovan rak u završnoj fazi. „Voleo sam tatu, a gubio sam… »
Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

BBC News pre 7 dana
Razvojem veštačke tehnologije, sve je više firmi koje preminule mogu da „ožive", makar u digitalnom svetu. Džejms Vlahos je 2016. saznao strašnu vest - njegovom ocu je dijagnostikovan rak u završnoj fazi. „Voleo sam tatu, a gubio sam ga", kaže… »
Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Danas pre 7 dana
Džejms Vlahos je 2016. saznao strašnu vest – njegovom ocu je dijagnostikovan rak u završnoj fazi. „Voleo sam tatu, a gubio sam ga“, kaže Džejms, koji živi u Ouklandu u Kaliforniji, u Sjedinjenim Državama (SAD). Odlučio je da na najbolji… »
Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Tehnologija i veštačka inteligencija: Čovek koji je preminulog oca pretvorio u četbota

Radio 021 pre 7 dana
Razvojem veštačke tehnologije, sve je više firmi koje preminule mogu da „ožive", makar u digitalnom svetu. Getty Images Poslovna ideja Džejmsa Vlahosa rodila se iz njegove želje da provede što više vremena sa ocem na samrti Džejms Vlahos je… »

Vesti dana »