Povezane vesti

"Sin mi nije u manastiru, dete stalno pita kad će tata da se vrati": Milana nema 11 dana, majka ne gubi nadu

"Sin mi nije u manastiru, dete stalno pita kad će tata da se vrati": Milana nema 11 dana, majka ne gubi nadu

Telegraf pre 7 dana
Sve je pretraženo na Suvoj planini, a ni traga ni glasa od njenog sina Milana. Marica i Siniša Đorđević, roditelji Milana Đorđevića (41) koji je netragom nestao 10. juna na Suvoj planini kazali su za naš portal da njihov sin nije u manstiru, da… »
Majka nestalog Nišlije: “Proverili smo u manastiru, nije tamo. Ne stajemo dok ga ne nađemo”

Majka nestalog Nišlije: “Proverili smo u manastiru, nije tamo. Ne stajemo dok ga ne nađemo”

Glas juga pre 7 dana
Marica i Siniša Đorđević, roditelji nestalog Milana Đorđevića (41), izjavili su da njihov sin nije u manastiru i da se nije zamonašio. Milan je nestao 10. juna na Suvoj planini i od tada mu se gubi svaki trag. “Obišli smo manastir u selu Veta i… »
"Dva sata smo bili u manastiru, nije tamo": Majka nestalog farmaceuta Milana strahuje od jednog scenarija!

"Dva sata smo bili u manastiru, nije tamo": Majka nestalog farmaceuta Milana strahuje od jednog scenarija!

Mondo pre 7 dana
Majka farmaceuta Milana iz Niša kaže da je njegov nestanak užasna enigma. Majka farmaceuta Milana iz Niša kaže da je njegov nestanak užasna enigma. Marica i Siniša Đorđević, roditelji Milana Đorđevića (41) koji je nestao 10. jula na Suvoj… »
Majka nestalog Milana: Moj sin nije u manastiru

Majka nestalog Milana: Moj sin nije u manastiru

Niške vesti pre 7 dana
„Mi smo danas obišli manastir u selu Veta i lično se uverili da Milan nije tamo. Sveštenik nam je rekao da u manstir ne bi niko smeo da ga primi. Proveli smo sa sveštenikom dva sata i vratili se u Niš. Ne znamo šta da radimo. Od našeg sina nema… »

Vesti dana »