Povezane vesti
Devojčica dobila vaške, pa umrla! Majka pokušala da joj otkloni parazite teškim sredstvom, dete se otrovalo pa preminulo
Kurir 22.06.2024
Devojčica (3) je umrla u Rumuniji, a njena sestra (8) je u teškom stanju nakon što ih je njihova majka direktno izložila sredstvu za uništavanje parazita kod ovaca. Devojčice iz sela Pausa su bile hitno prebačene u bolnicu sa prvim znacima trovanja, a… »
Devojčica (3) umrla nakon što je majka pokušala da joj ukloni vaške: Tragedija potresla Balkan
Telegraf 22.06.2024
Policija je pokrenula istragu, a majka je u prvi mah tvrdila da nije kupala decu, već da je sredstvo slučajno prosula na pod u kući. Devojčica (3) je umrla u Rumuniji, a njena sestra (8) je u teškom stanju nakon što ih je njihova majka direktno izložila… »
Vesti dana »
U Srbiji danas sunčano i toplo sa slabim vetrom, temperatura do 35 stepeni
Nova pre 2 satajoš 1 povezana
Advokat Ivan Ninić traži proveru rada Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u slučaju Panda iz 1998.
Nova pre 2 satajoš 1 povezana
UEFA reagovala: „Ovo je prešlo granicu koju jedna fudbalska organizacija nikako ne sme da pređe“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Porfirije: Bitka na Vučjem dolu trajno svedočanstvo vere, ljubavi, nade i zajedništva
Telegraf pre 2 satajoš 2 povezane
Eminem stavio na aukciju više od 100 pari potpisanih patika: Sav prihod ide humanitarnoj organizaciji
Blic pre 2 satajoš 1 povezana


