Povezane vesti
Iran: Poništena smrtna kazna reperu, kritičaru vlasti
N1 Info 22.06.2024
Iranski Vrhovni sud je danas poništio smrtnu presudu reperu i kritičaru vlasti Tomadžu Salehiju, ;koji je postao slavan zbog tekstova o smrti Mahse Amini u policijskom pritvoru 2022. godine, saopštio je danas njegov advokat Amir Raisian. U objavi na… »
Iranski Vrhovni sud poništio smrtnu kaznu poznatom reperu
Slobodna Evropa 22.06.2024
Iranski Vrhovni sud ukinuo je smrtnu kaznu popularnom reperu Toomaju Salehiju, rekao je njegov advokat 22. juna. Salehija je u aprilu sud u Isfahanu osudio na smrt po novoj optužbi, za "korupciju", dok je služio šestogodišnju zatvorsku kaznu zbog učešća… »
Iran: Poništena smrtna kazna reperu, kritičaru vlasti
Novi magazin 22.06.2024
Iranski Vrhovni sud je danas poništio smrtnu presudu reperu i kritičaru vlasti Tomadžu Salehiju, koji je postao slavan zbog tekstova o smrti Mahse Amini u policijskom pritvoru 2022. godine, saopštio je danas njegov advokat Amir Raisian. U objavi na… »
Vesti dana »
Vlada Srbije zaseda u 11,30 časova: Razmatra se paket energetskih propisa
Nedeljnik pre 1 satjoš 45 povezanih
Putevi Srbije upozoravaju: Oprez na više puteva zbog mokrih kolovoza i snega
Dnevnik pre 25 minutajoš 43 povezane
Nemački TAZ o Srbiji: EU mora jasno reći „da“ Zapadnom Balkanu, ali i odlučno nastupiti prema „autokratskom“ Vučiću
Serbian News Media pre 1 satjoš 13 povezanih
Žreb za baraž za Mundijal u četvrtak: BiH u trećem, Makedonci u četvrtom šeširu
Večernje novosti pre 1 satjoš 28 povezanih
Tabaković: Inflacija u padu, rast BDP manji od očekivanog – ove godine 2,1 odsto
Nova pre 20 minutajoš 19 povezanih



