Povezane vesti
Egipat oduzeo licence turističkim agencijama zbog ilegalnog slanja hodočasnika u Meku
Euronews 22.06.2024
Egipatski premijer Mustafa Madbuli naredio je danas se oduzmu licence 16 turističkih kompanija, a njihove menadžere je uputio na kancelariju javnog tužioca, jer su ilegalno poslali hodočasnike u Meku. Više od hiljadu muslimanskih hodočasnika umrlo je… »
"Tim agencijama će biti oduzete licence"! Hiljadu hodočasnika izgubilo život u Meki, temperatura prelazila 51°c
Mondo 22.06.2024
Oko 650 hodočasnika iz Egipta izgubilo je život tokom hadža u Meki. Oko 650 hodočasnika iz Egipta izgubilo je život tokom hadža u Meki. Egipatske vlasti danas su naredile oduzimanje licenci za 16 turističkih agencija zbog prevare nakon što su ilegalno… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza donosi šok obrt: Sa nule skače na 26 stepeni, evo kog dana ove nedelje će se sve preokrenuti
Blic pre 41 minutajoš 6 povezanih

"Policija se tog dana bavila spasavanjem ljudi": Dačić o padu nadstrešnice u Novom Sadu: "Tužilaštvo naložilo sklanjanje šuta, vatrogasci i spasioci ne vode istragu"
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Fajnenšel tajms: Tramp rekao Zelenskom da prihvati ruske uslove; Moskva zauzela Poltavku u Zaporoškoj oblasti
RTS pre 56 minutajoš 3 povezane