Povezane vesti

Meli: Armani mi nije ukazao poštovanje koje sam zaslužio

Meli: Armani mi nije ukazao poštovanje koje sam zaslužio

Sport klub pre 7 dana
Italijanski košarkaš Nikolo Meli nedavno je napustio Armani, a u razgovoru za Korijere dal Seru otkrio je dosad nepoznate detalje - ispostaviće se neadekvatno okončanog boravka u klubu kojem je dao mnogo. Meli je bio kapiten i važan šraf u ekipi… »
Da li će Meli u Partizan? Italijan se oglasio povodom interesovanja crno-belih, pa otkrio zbog čega je razočaran!

Da li će Meli u Partizan? Italijan se oglasio povodom interesovanja crno-belih, pa otkrio zbog čega je razočaran!

Hot sport pre 7 dana
Meli bi mnogo toga mogao da donese timu Željka Obradovića Italijanski košarkaš Nikolo Meli napustio je redove Olimpije Milano i sprema se za novu fazu u svojoj karijeri. Njegov odlazak izazvao je mnogo pažnje, a interesovanje za njegove usluge već… »
Meli upitan o novom klubu, spomenuo i Partizan

Meli upitan o novom klubu, spomenuo i Partizan

Sportske.net pre 7 dana
Italijanski veteran Nikolo Meli otišao je iz Olimpije Milano, pomalo neočekivano. Za italijanski "Korijere dela sera" je govorio o svemu šta se dešavalo tokom pregovora sa klubom. "Nisam razmišljao o odlasku, ali poštujem odluku kluba. Voleo bih da… »
"Malo sam razočaran, Nisam ovo očekivao": Italijanski košarkaš o odlasku iz Milana

"Malo sam razočaran, Nisam ovo očekivao": Italijanski košarkaš o odlasku iz Milana

Večernje novosti pre 7 dana
Italijanski košarkaš, Nikolo Meli govorio je o završetku saradnje sa Olimpijom iz Milana i u narednoj sezoni gledaćemo ga u drugom klubu. Foto: Profimedia Italijanski košarkaš, Nikolo Meli je napustio "manekene" posle tri sezone. Igrao je za klubove… »
Meli o Partizanu, Feneru i Realu: Razočaran sam

Meli o Partizanu, Feneru i Realu: Razočaran sam

B92 pre 7 dana
Italijanski košarkaš Nikolo Meli govorio je o odlasku iz Olimpije Milana i potencijalnoj novoj destinaciji. Olimpija Milano se nedavno oprostila od Nikola Melija koji je spreman da promeni klub i karijeru nastavi u nekom drugom gradu. Već smo pisali o… »

Vesti dana »