Povezane vesti

Aneli Ahmić se odriče ćerke nore: "Daću je sestri Siti, sigurna sam da će biti sjajna, ja sam najgora na svetu"

Aneli Ahmić se odriče ćerke nore: "Daću je sestri Siti, sigurna sam da će biti sjajna, ja sam najgora na svetu"

Blic pre 7 dana
Učesnica "Elite" Aneli Ahmić je danima uznemirena nakon što je prekinula trudnoću. Naime, Aneli je zatrudnela u rijalitiju sa Markom Janjuševićem Janjušem, međutim doneli su odluku da ne žele da zadrže dete. U nervnom rastrojstvu izjavila je da… »
"Pričale su o mom spontanom, a ja SAD treba da se saosećam" Stanija oplela po Aneli i prekidu trudnoće: Ja sam im karma!

"Pričale su o mom spontanom, a ja SAD treba da se saosećam" Stanija oplela po Aneli i prekidu trudnoće: Ja sam im karma!

Kurir pre 7 dana
Stanija Dobrojević, koja je u vezi sa Asminom Durdžićem, bivšim partnerom Aneli Ahmić, prokomentarisala je prekid trudnoće rijaliti učesnice. Aneli je zatrudnela sa Markom Janjuševićem Janjušem, sa kojim je kasnije raskinula, pa odlučila da ne… »
Stanija Dobrojević progovorila o Aneli i prekidu trudnoće: Oplela po Janjušu, a tek da čujete šta je rekla za Ahmićevu

Stanija Dobrojević progovorila o Aneli i prekidu trudnoće: Oplela po Janjušu, a tek da čujete šta je rekla za Ahmićevu

Blic pre 7 dana
Starleta Stanija Dobrojević, koja je u vezi sa bivšim partnerom Anele Ahmić, prokomentarisala je to što je prekinula trudnoću. Naime, u "Eliti" je Aneli zatrudnela sa Markom Janjuševićem Janjušem, a zbog njihovog turbulentnog odnosa ipak su doneli… »

Vesti dana »