Povezane vesti

"Vila demolirana, goli Britanci se mazali krvlju i ljubili": Dalmatinski policajci zatekli uznemirujući prizor, oglasio se…

"Vila demolirana, goli Britanci se mazali krvlju i ljubili": Dalmatinski policajci zatekli uznemirujući prizor, oglasio se…

Kurir pre 7 dana
Pripadnici Policijske uprave splitsko-dalmatinske u petak su se susreli s uznemirujućim slučajem. Naime, portal Dalmacija Danas došla je do fotografija koja prikazuje krvave muškarce snimljene u predvorju, tj. kod bazena, jednog apartmana u… »
Scene kao iz horor filma u Hrvatskoj: Ivan je izdao vilu Britancima, oni je demolirali, mazali se krvlju i ljubili

Scene kao iz horor filma u Hrvatskoj: Ivan je izdao vilu Britancima, oni je demolirali, mazali se krvlju i ljubili

Nova pre 6 dana
Vlasnik jedne vile u Splitu doživeo je pravi šok zbog onoga što su strani turisti napravili od njegove vile u Držićevoj ulici u Solinu. Ivan Japirko iznajmio je svoj objekat sedmorici Britanaca, a ono što je zatekao u njemu liči na horor film… »
Ivan izdao vilu Britancima, oni je unakazili! Nije mogao da veruje svojim očima: "Mazali su se krvlju i ljubili"

Ivan izdao vilu Britancima, oni je unakazili! Nije mogao da veruje svojim očima: "Mazali su se krvlju i ljubili"

Mondo pre 6 dana
Ivan iz Splita je izdao vilu turistima, koji su tu istu vilu demolirali. Ivan iz Splita je izdao vilu turistima, koji su tu istu vilu demolirali. Vlasnik jedne vile u Splitu doživeo je pravi šok zbog onoga što su strani turisti napravili od njegove… »
"Vila demolirana, goli momci se mažu krvlju i ljube": Ivan je zatekao scenu kao iz horor filma, pozvao policiju a haos se…

"Vila demolirana, goli momci se mažu krvlju i ljube": Ivan je zatekao scenu kao iz horor filma, pozvao policiju a haos se…

Blic pre 7 dana
Vlasnik jedne vile u Splitu doživeo je pravi šok zbog onoga što su strani turisti napravili od njegove vile u Držićevoj ulici u Solinu. Ivan Japirko iznajmio je svoj objekat sedmorici Britanaca, a ono što je zatekao u njemu liči na horor film… »
Ivan imao goste iz pakla: "Kuća je demolirana, puna krvi, a oni su se mazali krvlju i ljubili. Pozlilo mi je"

Ivan imao goste iz pakla: "Kuća je demolirana, puna krvi, a oni su se mazali krvlju i ljubili. Pozlilo mi je"

Telegraf pre 7 dana
Kad sam došao, kuća je bila demolirana, puna krvi, jedan mladić bio je skroz go, drugi u gaćama, mazali su se krvlju i ljubili. Pozlilo mi je, od šoka sam počeo da povraćam belu penu, ispričao je Ivan svoju muku sa turistima. Ivan Japirko, vlasnik… »

Vesti dana »