Povezane vesti

“Novak će doći sa željom da se osveti”

“Novak će doći sa željom da se osveti”

Vesti online pre 6 dana
​Novak Đoković nema nameru da tako lako završi profesionalnu karijeru. Greg Rusedski, nekada četvrti igrač planete, izjavio je da nikad nije video takvog sportistu i da ga ne treba još otpisivati. Đoković se oporavlja posle operacije meniskusa i… »
"Đoković će se vratiti da se osveti!" Britanac ne otpisuje Novaka: Najeveći je sportista kog sam ikad video

"Đoković će se vratiti da se osveti!" Britanac ne otpisuje Novaka: Najeveći je sportista kog sam ikad video

Večernje novosti pre 6 dana
NOVAK Đoković čini sve kako bi se oporavio za Vimbldon. Jedan od onih koji smatra da Srbina još uvek ne treba otpisivati je nekada četvrti teniser sveta, Greg Rusedski. FOTO: Tanjug/AP On je podkastu na "Tennis Chanell" naglasio da nikada nije video… »
"Novak će doći s željom da se osveti"

"Novak će doći s željom da se osveti"

B92 pre 6 dana
Novak Đoković nema nameru da tako olako završi profesionalnu karijeru. Greg Rusedski, nekada četvrti igrač sveta, u podkastu na Tenis Čenelu rekao je da nikada nije video takvog sportistu i da ga ne treba još otpisivati. Đoković se oporavlja… »
Đoković će doputovati na Vimbldon, ali još ne zna da li će igrati

Đoković će doputovati na Vimbldon, ali još ne zna da li će igrati

Danas pre 7 dana
Srpski teniser Novak Đoković odlučio je da doputuje u London na Vimbldon, ali još ne zna da li će moći da igra na tom grend slem turniru posle operacije kolena, preneli su danas britanski mediji. Sedmostruki šampion Vimbldona trebalo bi u… »

Vesti dana »

Vučić: Crveni bezbednosni alarm biće na snazi do utorka

Vučić: Crveni bezbednosni alarm biće na snazi do utorka

Novi magazin pre 17 minutajoš 18 povezanih
Hjulmand: Umoran sam od smešnih rukometnih pravila

Hjulmand: Umoran sam od smešnih rukometnih pravila

Sportski žurnal pre 15 minutajoš 15 povezanih
Kraj bajke? Gruzija danas protiv najboljeg tima grupne faze euro 2024

Kraj bajke? Gruzija danas protiv najboljeg tima grupne faze euro 2024

Večernje novosti pre 1 satjoš 14 povezanih