Povezane vesti

Feđa Štukan zadržan na aerodromu Advokat: "Glumac izveden iz reda za pasošku kontrolu, ujutru će biti deportovan za…

Feđa Štukan zadržan na aerodromu Advokat: "Glumac izveden iz reda za pasošku kontrolu, ujutru će biti deportovan za…

Kurir pre 6 dana
Bosanskohercegovački glumac i književnik Feđa Štukan, koji je večeras trebalo da gostuje na festivalu Krokodil, zadržan je danas popodne na aerodromu "Nikola Tesla“ u Beogradu i biće deportovan prvim avionom za Sarajevo, uz obrazloženje da… »
„Našli su nešto u kompjuteru“: Štukan nakon zadržavanja na aerodromu (VIDEO)

„Našli su nešto u kompjuteru“: Štukan nakon zadržavanja na aerodromu (VIDEO)

N1 Info pre 6 dana
Feđa Štukan rekao je da je zadržan na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" nakon pasoške kontrole i da mu je tom prilikom nađeno nešto na kompjuteru. „Odveli su me iz reda nakon pasoške kontrole. Našli su nešto u kompjuteru. Onda je žena… »
Štukan se iz pritvora uključuje u Krokodil: Odveli su me iz reda nakon pasoške kontrole VIDEO

Štukan se iz pritvora uključuje u Krokodil: Odveli su me iz reda nakon pasoške kontrole VIDEO

Nova pre 6 dana
Bosanskohercegovačkog glumca i pisca Feđu Štukana koji se uputio za Beograd kako bi večeras nastupao na KROKODIL-u zadržali su na aerodromu "Nikola Tesla", saopštili su organizatori festivala. Štukanu su, kako preciziraju iz Krokodila, oduzeli… »
Otkriveno zašto je feđa Štukan došao u Srbiju: Glumca priveli na aerodromu Nikola Tesla: Evo gde se uputio

Otkriveno zašto je feđa Štukan došao u Srbiju: Glumca priveli na aerodromu Nikola Tesla: Evo gde se uputio

Blic pre 6 dana
Feđa Štukan, glumac i književnik iz Bosne i Hercegovine priveden je danas u Beogradu na aerodromu Nikola Tesla. Feđa Štukan došao je u Beograd kako bi bio gost festivala "Krokodil" koji se organizuje u amfiteatru ispred Muzeja Jugoslavije. Ovaj… »
Priveden FEĐA ŠTUKAN: Glumac uhapšen na aerodromu "Nikola Tesla"

Priveden FEĐA ŠTUKAN: Glumac uhapšen na aerodromu "Nikola Tesla"

Mondo pre 6 dana
Glumac iz BiH Feđa Štukan priveden je danas na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. Glumac iz BiH Feđa Štukan priveden je danas na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. Glumac Feđa Štukan je trebalo da gostuje na festivalu "Krokodil" u Beogradu, ali je… »

Vesti dana »