Povezane vesti

Lepa Hrvatica nije začinila nedelju iz snova: Ajla poražena u finalu turnira u Birmingemu

Telegraf pre 6 dana
Putinceva slavila pehar. Julija Putinceva osvojila je svoju treću WTA titulu u karijeri, pošto je u Birmingemu savladala Australijanku Ajlu Tomljanović sa 2-0, po setovima 6:1, 7:6 (10:8). Meč je trajao jedan sat i 27 minuta. Ovo je bio šesti… »
Amerikanac pokorio Kvins i izjednačio najbolji plasman u karijeri: Ništa od duplog slavlja Italijana

Treći pehar u karijeri. Američki teniser Tomi Pol osvojio je titulu na čuvenom turniru u Londonu iz kategorije 500 poznatijem kao Kvins. U finalu je porazio Lorenca Musetija sa 2-0, po setovima 6:1, 7:6. Vrlo ubedljiv je bio novi dvanaesti teniser na… »