Povezane vesti

"Jao, Bože": Zašto je novinarka RTV-a dobila otkaz?

"Jao, Bože": Zašto je novinarka RTV-a dobila otkaz?

Radio 021 pre 6 dana
Sindikati u Radio-televiziji Vojvodini zatražili su od rukovodstva pokrajinskog javnog servisa da ublaži kaznu i ne uruči otkaz novinarki Zorani Nikoletić zbog greške tokom Dnevnika. U Dnevniku od 17. juna novinarka je predstavljala vremensku… »
Novinarka RTV: Svi smo napravili propust, samo sam ja dobila otkaz

Novinarka RTV: Svi smo napravili propust, samo sam ja dobila otkaz

Novi magazin pre 5 dana
Novinarka Radio-televizije Vojvodine Zorana Nikoletić kaže da je dobila otkaz jer je u Dnevnik otišla verzija vremenske prognoze sa greškom i jer jedina ima ugovor o delu. Napominje da je starije kolege podržavaju, kao i da su pokrenuli peticiju da… »
Novinarka RTV: Svi smo napravili propust, samo sam ja dobila otkaz

Novinarka RTV: Svi smo napravili propust, samo sam ja dobila otkaz

N1 Info pre 5 dana
Novinarka Radio-televizije Vojvodine Zorana Nikoletić kaže da je dobila otkaz jer je u Dnevnik otišla verzija vremenske prognoze sa greškom i jer jedina ima ugovor o delu. Napominje da je starije kolege podržavaju, kao i da su pokrenuli peticiju da… »
Novinarka RTV Zorana Nikoletić za „Vreme“: Svi smo napravili propust, samo sam ja dobila otkaz

Novinarka RTV Zorana Nikoletić za „Vreme“: Svi smo napravili propust, samo sam ja dobila otkaz

Vreme pre 6 dana
Nikoletić kaže da je dobila otkaz jer je u Dnevnik otišla verzija vremenske prognoze sa greškom i jer jedina ima ugovor o delu. Kaže, starije kolege je podržavaju i pokrenuli su peticiju da je vrate na posao. Novinarka Radio-televiziije Vojvodine… »
VIDEO: Šta je u programu uradila mlada novinarka, pa RTV hoće da je otpusti

VIDEO: Šta je u programu uradila mlada novinarka, pa RTV hoće da je otpusti

N1 Info pre 6 dana
Novinarka Zorana Nikoletić je u Dnevniku koji se emitovao 17. juna započela prognozu vremena u Srbiji za naredni dan, ali je u pola rečenice zastala i izgovorila: "Jao Bože". Prilog je nakon toga završen, a voditeljka Dnevnika RTV je odjavila ovu… »
Atanasije Zemunski, Gang staz paradajz i ostali lapsusi srpske televizije

Atanasije Zemunski, Gang staz paradajz i ostali lapsusi srpske televizije

Vreme pre 6 dana
Gafovi srpskih voditeljki postali su sve učestaliji, a tako su i sve veća razonoda za korisnike društvenih mreža. Gotovo su neizbežni u programima uživo, a neki od njih vremenom su postali deo televizijske istorije. Najskoriji lapsus koji je srpska… »
Treniranje strogoće: Mediji su inače super, hajde da otpustimo devojku zbog lapsusa

Treniranje strogoće: Mediji su inače super, hajde da otpustimo devojku zbog lapsusa

Vreme pre 6 dana
Generalni direktor javnog servisa RTV ne vidi drugih problema ni u svojoj kući ni na medijskom nebu osim mlade voditeljke vremenske prognoze kojoj se potkrao gaf, a neko ga greškom emitovao. Pogrešan snimak čitanja vremenske prognoze završio je u… »
UNS: RTV da preispita odluku o prekidu ugovora novinarki Zorani Nikoletić

UNS: RTV da preispita odluku o prekidu ugovora novinarki Zorani Nikoletić

Novi magazin pre 6 dana
Udruženje novinara Srbije (UNS) je danas tražilo da rukovodstvo Radio-televiozije Vojvodine preispita odluku da otkaže saradnje svojoj mladoj novinarki Zorani Nikoletić zbog greške u snimku vremenske prognoze emitovanog u Dnevniku. UNS je saznao da… »
(Video) Evo zašto je voditeljka dobila otkaz na RTV: Novinarka napravila lapsus u programu uživo, direktor kaže: To nije…

(Video) Evo zašto je voditeljka dobila otkaz na RTV: Novinarka napravila lapsus u programu uživo, direktor kaže: To nije…

Blic pre 6 dana
Novinarka Zorana Nikoletić je u Dnevniku koji se emitovao 17. juna započela prognozu vremena u Srbiji za naredni dan, ali je u pola rečenice zastala i izgovorila: "Jao Bože"! Prilog je nakon toga završen, a voditeljka Dnevnika RTV je odjavila ovu… »
Zbog jedne rečenice letela sa RTV-a! Otkriveno zbog čega je voditeljka dobila otkaz: "To je nemar!"

Zbog jedne rečenice letela sa RTV-a! Otkriveno zbog čega je voditeljka dobila otkaz: "To je nemar!"

Mondo pre 6 dana
Novinarka Zorana Nikoletić dobila je otkaz na RTV-u zbog jedne rečenice izgovorene u programu uživo. Novinarka Zorana Nikoletić dobila je otkaz na RTV-u zbog jedne rečenice izgovorene u programu uživo. Voditeljka Zorana Nikoletić je u Dnevniku koji… »
„Jao Bože“: Zbog čega je mlada novinarka dobila otkaz na javnom servisu

„Jao Bože“: Zbog čega je mlada novinarka dobila otkaz na javnom servisu

Vreme pre 6 dana
Novinarka Zorana Nikoletić je u Dnevniku koji se emitovao 17. juna započela prognozu vremena u Srbiji za naredni dan, ali je u pola rečenice zastala i izgovorila: „Jao Bože"! Prilog je nakon toga završen, a voditeljka Dnevnika RTV je odjavila ovu… »

Vesti dana »