Povezane vesti

"Mislio sam da znam sve što Rusi imaju, ali ovo...": Eksperti u čudu zbog misterioznih objekata u Ukrajini

"Mislio sam da znam sve što Rusi imaju, ali ovo...": Eksperti u čudu zbog misterioznih objekata u Ukrajini

Pravda pre 11 dana
Misteriozne strukture snimljene su tik uz liniju fronta u Ukrajini i niko ne zna o čemu je reč. Serija od 16 misterioznih struktura snimljena je tik uz liniju fronta u Ukrajini, piše ugledni portal Warzone, specijalizovan za vojne analize. Sve je… »
Novo tajno oružje Rusa; Ukrajinci zapanjeni FOTO/VIDEO

Novo tajno oružje Rusa; Ukrajinci zapanjeni FOTO/VIDEO

B92 pre 11 dana
Niz od 16 misterioznih struktura snimljen je tik uz liniju fronta u Ukrajini, piše ugledni portal Warzone, specijalizovan za vojne analize. Sve je počelo onda kada je ukrajinski vojni ekspert Sergej Beskrestnov objavio na Telegram kanalu fotografije iz… »
"Mislio sam da znam sve što Rusi imaju, ali ovo...": Eksperti u čudu zbog misterioznih objekata u Ukrajini

"Mislio sam da znam sve što Rusi imaju, ali ovo...": Eksperti u čudu zbog misterioznih objekata u Ukrajini

Mondo pre 11 dana
Misteriozne strukture snimljene su tik uz liniju fronta u Ukrajini i niko ne zna o čemu je reč. Misteriozne strukture snimljene su tik uz liniju fronta u Ukrajini i niko ne zna o čemu je reč. Serija od 16 misterioznih struktura snimljena je tik uz… »

Vesti dana »