Povezane vesti

Šapić: Ako me niko ne voli - imam sreće, dobro bajam ili dobro hipnotišem

Šapić: Ako me niko ne voli - imam sreće, dobro bajam ili dobro hipnotišem

Radio 021 pre 6 dana
Ako me niko ne voli, priznajte mi da barem imam sreće u životu, jer sam u ovom poslu već 15 godina, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić. On se, nakon što je ponovo izabran na ovu poziciju, zahvalio svima koji su mu ukazali poverenje i… »
BLOG UŽIVO Šapić izabran za gradonačelnika: Mora da imam sreće u životu

BLOG UŽIVO Šapić izabran za gradonačelnika: Mora da imam sreće u životu

Nova pre 6 dana
Danas se održava sednica Skupštine grada Beograda, na kojoj će biti izabrani gradonačelnik Beograda, zamenik gradonačelnika i Gradsko veće. Sve događaje sa današnje sednice pratite uživo na našem blogu. Novoizabrani gradonačelnik Beograda… »
Popović (SSP): Šapić nije dostojan da bude gradonačelnik, neće izdržati ceo mandat

Popović (SSP): Šapić nije dostojan da bude gradonačelnik, neće izdržati ceo mandat

Beta pre 6 dana
Predsednica beogradskog odbora Stranke slobode i pravde (SSP) Mila Popović ocenila je danas da kandidat za gradonačelnika liste koju je predvodila Srpska napredna stranka (SNS) Aleksandar Šapić nije dostojan da obavlja tu funkciju i da neće izdržati… »
Popović: Šapić je sramota i uvreda za sve Beograđane, nema podršku ni građana ni svoje organizacije

Popović: Šapić je sramota i uvreda za sve Beograđane, nema podršku ni građana ni svoje organizacije

NIN pre 6 dana
Predsednica beogradskog odbora Stranke slobode i pravde (SSP) Mila Popović rekla je da je kandidat za gradonačelnika Beograd Aleksandar Šapić "sramota i uvreda za sve Beograđane" i da nema podršku ni građana, ali ni svoje organizacije. "Šapić… »
„Vi ste iz Vranja, teško je naučiti kako funkcioniše Beograd“: Odbornik SNS poručio Nataliji Stojmenović

„Vi ste iz Vranja, teško je naučiti kako funkcioniše Beograd“: Odbornik SNS poručio Nataliji Stojmenović

Danas pre 6 dana
Aleksandar Mirković, iz SNSa, rekao je da je odbornica koja je govorila pre njega, Natalija Stojmenović, šefica grupe ZLF-PSG, ne zna da se danas ne bira gradska uprava. „Znam da ste pre dve godine bili kandidatkinja iz Vranja i tada san Vam rekao da… »
Mila Popović: Šapić živi kao da je igrao fudbal, a ne vaterpolo, neće izdržati mandat četiri godine

Mila Popović: Šapić živi kao da je igrao fudbal, a ne vaterpolo, neće izdržati mandat četiri godine

N1 Info pre 6 dana
Danas se glasa za Aleksandra Šapića koji je sramota i uvreda za sve Beograđane, koga ne cene i ne žele čak ni članovi SNS, i on neće izdržati ceo mandat, rekla je Mila Popović ispred Skupštine grada na konferenciji za medije. „Nenad… »
Popović (SSP): Šapić „sramota i uvreda“ za sve Beograđane

Popović (SSP): Šapić „sramota i uvreda“ za sve Beograđane

Danas pre 6 dana
Predsednica beogradskog odbora Stranke slobode i pravde (SSP) Mila Popović rekla je da je kandidat za gradonačelnika Beograd Aleksandar Šapić „sramota i uvreda za sve Beograđane“ i da nema podršku ni građana, ali ni svoje organizacije… »
Mila Popović: Šapić živi kao da je igrao fudbal, a ne vaterpolo, neće izdržati mandat četiri godine

Mila Popović: Šapić živi kao da je igrao fudbal, a ne vaterpolo, neće izdržati mandat četiri godine

Novi magazin pre 6 dana
Danas se glasa za Aleksandra Šapića koji je sramota i uvreda za sve Beograđane, koga ne cene i ne žele čak ni članovi SNS, i on neće izdržati ceo mandat, rekla je Mila Popović ispred Skupštine grada na konferenciji za medije. „Nenad… »

Vesti dana »