Povezane vesti

Zarađivao sam 12.000 dinara: Andrija Kuzmanović iskren - Nikom ne cvetaju ruže

Zarađivao sam 12.000 dinara: Andrija Kuzmanović iskren - Nikom ne cvetaju ruže

Story pre 6 dana
Andrija Kuzmanović Fakultet dramskih umetnosti upisao je iz drugog puta. Kao student maštao je o velikim projektima, da bi se igrom slučaja našao u takvom jednom već po završetku studija. Uloga za ulogom, projekat za projektom, danas su ga svrstali… »
„Zarađivao sam 12.000 dinara, pozjmljivao sam novac“: Andrija Kuzmanović je prolazio kroz nemaštinu, a onda se od jednog…

„Zarađivao sam 12.000 dinara, pozjmljivao sam novac“: Andrija Kuzmanović je prolazio kroz nemaštinu, a onda se od jednog…

Nova pre 6 dana
Glumac Andrija Kuzmanović dug vremenski period nije bio finansijski samostalan, a ozbiljnije je počeo da zarađuje tek sa dolaskom filma “Montevideo”, nakon kojeg se odvojio i počeo da živi sam. Andrija Kuzmanović je svojevremeno istakao da mu je… »
"Zarađivao sam 12.000 dinara, pozajmljivao sam novac": Srpski glumac jedva krpio kraj s krajem, a onda se sve preokrenulo -…

"Zarađivao sam 12.000 dinara, pozajmljivao sam novac": Srpski glumac jedva krpio kraj s krajem, a onda se sve preokrenulo -…

Blic pre 6 dana
Glumac Andrija Kuzmanović ozbiljnije je počeo da zarađuje tek sa dolaskom filma “Montevideo”, nakon kojeg se odvojio i počeo da živi sam. Kuzmanović je svojevremeno za "Blic" istakao da mu je nemaština ipak bila velika životna škola, a da je… »

Vesti dana »