Povezane vesti

"Vodu sam pio iz čizme": Lukas je otišao na jedno popodne u šetnju pa proveo 10 dana izgubljen u divljini: Izgubio 15 kila…

"Vodu sam pio iz čizme": Lukas je otišao na jedno popodne u šetnju pa proveo 10 dana izgubljen u divljini: Izgubio 15 kila…

Blic pre 6 dana
Planinar koji je nestao u divljini u Kaliforniji nađen je živ nakon 10 dana iako nikome nije rekao gde tačno ide. Na sebi je imao samo pantalone i šešir, a “naoružao” se baterijskom lampom i makazicama. Pio je, kako kaže, galon vode dnevno iz… »
"Tada sam shvatio da sam naje*AO"! Drama planinara koji se izgubio, 10 dana jeo borovnice i pio vodu iz čizme

"Tada sam shvatio da sam naje*AO"! Drama planinara koji se izgubio, 10 dana jeo borovnice i pio vodu iz čizme

Mondo pre 6 dana
Planinar, Lukas Mekliš (34), pronađen živ nakon što se izgubio u planinama Kalifornije. Do detalja otkrio kako je preživeo. Planinar, Lukas Mekliš (34), pronađen živ nakon što se izgubio u planinama Kalifornije. Do detalja otkrio kako je… »
Nestali muškarac pronađen nakon 10 dana: Imao je samo baterijsku lampu, a evo kako je preživeo u divljini

Nestali muškarac pronađen nakon 10 dana: Imao je samo baterijsku lampu, a evo kako je preživeo u divljini

Telegraf pre 6 dana
"U početku sam mislio da je to sjajna prilika da testiram veštine za preživljavanje, ali ubrzo sam postao zabrinut", priznao je. Lukaš Mekliš (34) nestao je bez traga 11. juna, pošto se uputio ka državnom parku “Big Basin Redvuds” u… »

Vesti dana »