Povezane vesti

Mađar Barnabaš Varga uspešno operisan u Štutgartu

Mađar Barnabaš Varga uspešno operisan u Štutgartu

RTS pre 5 dana
Mađarski fudbaler Barnabaš Varga uspešno je operisan u Štutgartu i potpuno će se oporaviti od povrede, saopštio je njegov klub Ferencvaroš. Napadač Ferencvaroša i reprezentacije Mađarske Barnabaš Varga se u 69. minutu meča trećeg kola grupe A… »
Veliko srce kapitena - učinio sve da spase život saigraču! Isplivali detalji drame: Ono što je uradio nateraće vam suze na…

Veliko srce kapitena - učinio sve da spase život saigraču! Isplivali detalji drame: Ono što je uradio nateraće vam suze na…

Kurir pre 6 dana
Izuzetno potresna scena viđena je na utakmici između Mađarske i Škotske u trećem kolu A grupe Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Meč je obeležila stravična povreda napadača Mađarske Barnabaša Varge. Neviđena drama odvijala se na terenu u… »
"Bilo je užasno, nisam smeo ni da pogledam!" Horor na Evropskom prvenstvu: Kad sam čuo kako je puklo, znao sam!

"Bilo je užasno, nisam smeo ni da pogledam!" Horor na Evropskom prvenstvu: Kad sam čuo kako je puklo, znao sam!

Mondo pre 6 dana
Fudbaleri Mađarske ostali su zatečeni kada je Barnabas Varga pao i ostao nepomičan na terenu. Fudbaleri Mađarske ostali su zatečeni kada je Barnabas Varga pao i ostao nepomičan na terenu. Svi su se zabrinuli kada su videli kako Barnabas Varga pada… »
Mađarski fudbaler koji je pao u nesvest tokom meča sa Škotskom u stabilnom stanju u bolnici

Mađarski fudbaler koji je pao u nesvest tokom meča sa Škotskom u stabilnom stanju u bolnici

Vreme pre 6 dana
Napadač mađarskog Ferencvaroša Barnabaš Varga se u 69. minutu meča trećeg kola grupe A protiv Škotske sudario sa golmanom protivničke ekipe Angusom Ganom posle čega je pao u nesvest. Stanje mađarskog fudbalera Barnabaša Varge je stabilno posle… »

Vesti dana »