Povezane vesti

Kumara moj Bogdan Bogdanović krstio sina Stefana Jovića Bog na nebu, kum na zemlji (foto)

Kumara moj Bogdan Bogdanović krstio sina Stefana Jovića Bog na nebu, kum na zemlji (foto)

Dnevnik pre 6 dana
Srpski košarkaši Bogdan Bogdanović i Stefan Jović postali su kumovi. Kapiten reprezentacije Srbije pred okupljanje nacionalnog tima i početka priprema za Olimpijske igre, u crkvi je krstio Jovićevo dete. Stefan je na Instagram nalogu podelio… »
Jović i Bogdan se okumili, pa zapevali narodnjake: Poznati pevač im zapevao, oni lumpovali iz Džejev hit!

Jović i Bogdan se okumili, pa zapevali narodnjake: Poznati pevač im zapevao, oni lumpovali iz Džejev hit!

Mondo pre 6 dana
Kum nije dugme, pogotovo ako je to Bogdan Bogdanović! Kum nije dugme, pogotovo ako je to Bogdan Bogdanović! Dok čekamo da se okupi reprezentacija Srbije pred Olimpijske igre okumili su se Stefan Jović i Bogdan Bogdanović! Stefan Jović je krstio… »
FOTO „Kumara moj“: Bogdanović objavio fotografiju iz crkve, Jović imao sjajnu poruku

FOTO „Kumara moj“: Bogdanović objavio fotografiju iz crkve, Jović imao sjajnu poruku

Nova pre 6 dana
Bogdan Bogdanović i Stefan Jović imaju posebnu vezu, a to potvrđuje i poslednja situacija. Naime, ne tako davno je Jović u toku Mundobasketa objavio fotografiju na kojoj je pisalo "Više od saigrača". Sada je to dobili potvrdu. Bogdanović je… »

Vesti dana »