Povezane vesti

"U mojoj zemlji je rat, a mi se ovde suočavamo sa mržnjom": Žena pokušala da udavi dete u bazenu iz mržnje prema…

"U mojoj zemlji je rat, a mi se ovde suočavamo sa mržnjom": Žena pokušala da udavi dete u bazenu iz mržnje prema…

Kurir pre 6 dana
Žena iz Teksasa optužena je za pokušaj ubistva i teško oštećenje nakon što je pokušala da udavi trogodišnje dete u bazenu u stambenom naselju, saopštila je policija. Lokalni ogranak Saveta za američko-islamske odnose saopštio je da dete… »
Pokušala da udavi dete (3) na bazenu jer je muslimanske vere?

Pokušala da udavi dete (3) na bazenu jer je muslimanske vere?

Telegraf pre 6 dana
Majka je u poslednjem trenutku izvukla devojčicu iz bazena. Žena u Teksasu optužena je za pokušaj ubistva i povređivanje deteta nakon što je, uz rasističke izjave, pokušala da udavi trogodišnje dete u bazenu stambenog naselja, saopštila je… »
Pokušala da udavi palestinsku devojčicu (3) u bazenu: Užas u Teksasu, žena pre incidenta vređala majku deteta na rasnoj…

Pokušala da udavi palestinsku devojčicu (3) u bazenu: Užas u Teksasu, žena pre incidenta vređala majku deteta na rasnoj…

Blic pre 6 dana
Žena iz američke države Teksas Elizabet Volf uhapšena je zbog pokušaja davljenja trogodišnje palestinske devojčice u bazenu, a kasnije je puštena uz kauciju. Volf (42) je pre toga vređala majku devojčice na rasnoj osnovi, objavio je Dejli mejl… »

Vesti dana »