Povezane vesti

Seka Aleksić PREVARENA na najgori mogući način, otkrila da je na ljubav stavila tačku

Seka Aleksić PREVARENA na najgori mogući način, otkrila da je na ljubav stavila tačku

Svet & Skandal pre 6 dana
Seka Aleksić o preljubi jednog bivšeg partnera Seka Aleksić danas uživa u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem sa kojim ima dva sina. Ipak jednom prilikom Seka Aleksić o preljubi je govorila otvroeno i to od strane jednog njenog bivšeg partnera. O… »
„Kopala sam, zato što sam osetila da sam u pravu“: Seka Aleksić je partnera uhvatila u prevari, a ovako je opisala bolno…

„Kopala sam, zato što sam osetila da sam u pravu“: Seka Aleksić je partnera uhvatila u prevari, a ovako je opisala bolno…

Nova pre 6 dana
Popularna pevačica posvećena je porodičnom životu, te rado govori o najlepšim momentima koje provodi u svom domu okružena najbližima. Seka Aleksić je danas u skladnom braku sa suprugom Veljkom Piljikićem sa kojim ima dvojicu sinova Jakova i… »
"Kopala sam i uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić je o ovome godinama ćutala: "Primetila sam po njemu da se nešto…

"Kopala sam i uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić je o ovome godinama ćutala: "Primetila sam po njemu da se nešto…

Blic pre 6 dana
Poznata pevačica Seka Aleksić otkrila je svojevremeno da je uhvatila bivšeg partnera u prevari. Inače, Seka je danas u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem, sa kojim ima dvojicu sinova, Jakova i Jovana, a nepoznate detalje iz privatnog života je… »
"Kopala sam i uhvatila sam ga u prevari" Seka Aleksić napokon progovorila o preljubi: Primetila sam po njemu da se nešto…

"Kopala sam i uhvatila sam ga u prevari" Seka Aleksić napokon progovorila o preljubi: Primetila sam po njemu da se nešto…

Kurir pre 6 dana
Pevačica Seka Aleksić otkrila je svojevremeno da je uhvatila bivšeg partnera u prevari. Inače, Seka je danas u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem, sa kojim ima dvojicu sinova, Jakova i Jovana, a nepoznate detalje iz privatnog života je otkrila je… »

Vesti dana »