Povezane vesti
Plazma Leto puno poklona: Grickaj, broji i osvoji!
Nova ekonomija 24.06.2024
Leto je stiglo sa uzbudljivom novinom za sve ljubitelje Plazme – predstavljen je novi PLAZMA PROGRAM LOJALNOSTI! U okviru ovog novolansiranog programa, pod nazivom ,,Plazma Leto puno poklona”, potrošači mogu da učestvuju u osvajanju sjajnih letnjih… »
Plazma Leto puno poklona: Grickaj, broji i osvoji!
Nedeljnik 24.06.2024
OMILJENI PORODIČNI BREND DOBIO SVOJU LOYALTY APLIKACIJU, A NAGRADE SU VRHUNSKE! Leto je stiglo sa uzbudljivom novinom za sve ljubitelje Plazme – predstavljen je novi PLAZMA PROGRAM LOJALNOSTI! U okviru ovog novolansiranog programa, pod nazivom ,,Plazma… »
Omiljeni porodični brend dobio svoju loyalty aplikaciju, a nagrade su vrhunske!
Kurir 24.06.2024
Beograd, 22. jun 2024. godine – Leto je stiglo sa uzbudljivom novinom za sve ljubitelje Plazme – predstavljen je novi PLAZMA PROGRAM LOJALNOSTI! U okviru ovog novolansiranog programa, pod nazivom ,,Plazma Leto puno poklona”, potrošači mogu da učestvuju u… »
Vesti dana »
Vladimir Paskaljević o Koraksu: Bio je genije, davao je nadu i nama koji smo otišli odavde, a sarađivao sam s njim u dokumentarcu koji će biti prikazan na Beldocsu
Danas pre 3 satajoš 3 povezane
Vojvodina će imati priliku da obezbedi drugo mesto: Čukarički i Partizan odigrali bez golova
Danas pre 4 satijoš 1 povezana






