Povezane vesti
Pariz: Desnica predstavila program, od zabrane mobilnih u školama, do ograničene podrške Ukrajini
Novi magazin 24.06.2024
Francuska krajnja desnica pružala je danas uveravanja da je spremna da upravlja Francuskom, šest dana uoči prvog kruga vanrednih parlamentarnih izbora, koji su izuzetno značajni i još više neizvesni. Džarede Bardela, mladi predsednik stranke Nacionalno… »
Francuska krajnja desnica protiv Rusije, ali i protiv eskalacije u Ukrajini
Al Jazeera 24.06.2024
Stranka Nacionalno okupljanje, koju protivnici optužuju da je previše blaga prema Rusiji, vrlo će vjerovato osvojiti najviše glasova na vanrednim parlamentarnim izborima. Čelnik francuske krajnje desnice Jordan Bardella nastojat će suprotstaviti se… »
Predizborno obećanje vođe francuske desnice Bardele: Za neke Francuze ponovo penzionisanje sa 60 godina
Nova 24.06.2024
Lider krajnje desničarske partije Nacionalno okupljanje (RN) Žordan Bardela izjavio je danas da će, ako posle predstojećih parlamentarnih izbora u Francuskoj postane premijer, omogućiti pojedinim građanima da ponovo idu u penziju sa 60 godina. Iznoseći… »
Bardela: Promena starosne granice za penziju, proterivanje "delinkvenata i kriminalaca", smanjenje davanja u budžet EU
Euronews 24.06.2024
Lider krajnje desničarske partije Nacionalno okupljanje (RN) Žordan Bardela izjavio je danas da će, ako posle predstojećih parlamentarnih izbora u Francuskoj postane premijer, omogućiti pojedinim građanima da ponovo idu u penziju sa 60 godina. Iznoseći… »
Vesti dana »
Predsednik Srbije nastavio posetu Jablaničkom okrugu, najavio program razvoja za pet okruga na jugu Srbije
RTS pre 7 minutajoš 21 povezana
Sunčan i topao dan: Maksimalna temperatura 38 stepeni na jugu Srbije
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih
U Deliblatskoj peščari najteže: Borba protiv požara na više lokacija u Srbiji
Radio 021 pre 52 minutajoš 11 povezanih
Srbija zatražila pomoć EU u gašenju požara, potvrđeno iz Brisela za BBC
BBC News pre 32 minutajoš 8 povezanih
Na današnji dan: Poginuo Ričard Treći, počela opsada Lenjingrada, potpisana Ženevska konvencija, rođen Debisi
Radio 021 pre 2 satajoš 9 povezanih




