Povezane vesti

Bogu hvala što me je nagradio da imam tako divnu suprugu! Evo kako sve srpski političari izjavljuju ljubav svojim damama

Bogu hvala što me je nagradio da imam tako divnu suprugu! Evo kako sve srpski političari izjavljuju ljubav svojim damama

Kurir pre 6 dana
Srpski političari ne ustručajavu se da izjave ljubav svojim damama. "Svaki tvoj dodir kao vatromet je..." Među njima je i bivši ministar Zoran Đorđević koji je to juče učinio na društvenoj mreži Instagram i to uz fotografiju sa njihovog nedavno… »
Svaki tvoj dodir kao vatromet je! Bivši ministar objavio fotografiju sa svog venčanja i ljubavne stihove koje je posvetio…

Svaki tvoj dodir kao vatromet je! Bivši ministar objavio fotografiju sa svog venčanja i ljubavne stihove koje je posvetio…

Kurir pre 6 dana
Bivši ministar Zoran Đorđević ne ustručava se da iskaže ljubav prema svojoj supruzi Marini, a to je i juče učinio na društvenoj mreži Instagram i to uz fotografiju sa njihovog nedavno održanog venčanja. View this post on Instagram A post… »
Nikola Selaković objavio fotografiju sa roditeljima! Evo kako izgledaju otac i majka ministra kulture

Nikola Selaković objavio fotografiju sa roditeljima! Evo kako izgledaju otac i majka ministra kulture

Kurir pre 6 dana
Ministar Nikola Selaković na društvenoj mreži Instagram objavio je fotografije sa roditeljima, ali i sa bratom, a u objavi uz fotografiju je napisao: - Najviše u životu dugujemo roditeljima i dokle su sa nama na ovom svetu mi smo nečija deca. Svaki… »

Vesti dana »