Povezane vesti

Dopuna zakona: Republika Srpska će moći da koristi zastavu, grb i himnu Srbije

Dopuna zakona: Republika Srpska će moći da koristi zastavu, grb i himnu Srbije

Kurir pre 6 dana
Prema zakonu o dopuni zakona o upotrebi zastave, grba i himne, Republika Srpska će moći koristiti i zastavu, grb i himnu Srbije, pored postojećih simbola Republike Srpske. „Zajedno sa isticanjem zastave i grba/amblema Republike Srpske i izvođenjem… »
Stevandić: Srpska zakonom uvodi upotrebu grba Nemanjića i himnu Bože pravde

Stevandić: Srpska zakonom uvodi upotrebu grba Nemanjića i himnu Bože pravde

Politika pre 6 dana
Stevandić je istakao da će ovim zakonskim aktom biti dozvoljeno da grbovi budu u upotrebi u svim institucijama. Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je danas da donošenjem zakona o dopuni Zakona o upotrebi zastave… »
Menjaju grb i himnu

Menjaju grb i himnu

B92 pre 6 dana
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je danas da donošenjem zakona o dopuni Zakona o upotrebi zastave, grba i himne Srpske neće nestati amblem Republike Srpske i himna "Moja Republika". On je objasnio i da će u… »
Predsednik skupštine Republike Srpske: Koristićemo i simbole Srbije - grb Nemanjića i himnu

Predsednik skupštine Republike Srpske: Koristićemo i simbole Srbije - grb Nemanjića i himnu

Radio 021 pre 6 dana
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je da donošenjem dopune Zakona o upotrebi zastave, grba i himne neće nestati amblem Republike Srpske i himna "Moja Republika". Međutim, za Srnu je rekao da će u upotrebi biti i… »
Stevandić: RS će koristiti i simbole Srbije – grb Nemanjića i himnu „Bože pravde“

Stevandić: RS će koristiti i simbole Srbije – grb Nemanjića i himnu „Bože pravde“

Novi magazin pre 6 dana
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je za Srnu da donošenjem zakona o dopuni Zakona o upotrebi zastave, grba i himne Srpske neće nestati amblem Republike Srpske i himna "Moja Republika", ali će u upotrebi biti i grb… »
Nenad Stevandić najavio Srpska zakonom uvodi upotrebu grba Nemanjića i himnu Bože pravde

Nenad Stevandić najavio Srpska zakonom uvodi upotrebu grba Nemanjića i himnu Bože pravde

Dnevnik pre 6 dana
BANjALUKA: Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je danas da donošenjem zakona o dopuni Zakona o upotrebi zastave, grba i himne Srpske neće nestati amblem Republike Srpske i himna "Moja Republika", ali će u upotrebi… »
Republika Srpska će koristiti simbole Srbije! Stevandić: Vraćamo narodu grb Nemanjića i himnu "Bože pravde", to mu…

Republika Srpska će koristiti simbole Srbije! Stevandić: Vraćamo narodu grb Nemanjića i himnu "Bože pravde", to mu…

Kurir pre 6 dana
Prema zakonu o dopuni zakona o upotrebi zastave, grba i himne, Republika Srpska će moći da koristiti i zastavu, grb i himnu Srbije, pored postojećih simbola Republike Srpske. - Zajedno sa isticanjem zastave i grba/amblema Republike Srpske i izvođenjem… »

Vesti dana »