Povezane vesti

Pogba: Ja sam gotov, mrtav – Pol Pogba više ne postoji

Pogba: Ja sam gotov, mrtav – Pol Pogba više ne postoji

Politika pre 6 dana
Pol Pogba (31) vezni fudbaler Juventusa i prvak sveta sa Francuskom 2018. godine, kažnjen je suspenzijom od četiri godine zbog korišćenja nedozvoljenih sredstava. Tako je pre četiri meseca odlučilo italijansko tužilaštvo za borbu protiv dopinga… »
„Završio sam. Mrtav sam. Pol Pogba više ne postoji“: Potresne reči francuske zvezde

„Završio sam. Mrtav sam. Pol Pogba više ne postoji“: Potresne reči francuske zvezde

Nova pre 6 dana
Pol Pogba je zbog korišćenja nedozvoljenih susptanci suspendovan iz fudbala na četiri godine. Pogba je suspendovan jer je na testu posle utakmice između Udinezea i Juventusa 20. avgusta 2023. pronađeno da ima višak testosterona. Ovih dana… »
Jeziva izjava Pogbe VIDEO

Jeziva izjava Pogbe VIDEO

B92 pre 6 dana
Francuski fudbaler Pol Pogba dao je nesvakidašnju izjavu u jednom intervjuu. Pol Pogba, vezni igrač Juventusa, nedavno je suspendovan na četiri godine zbog korišćenja nedozvoljenih sredstava. Veruje se da je u pitanju anabolički steroid pošto je… »
Pol Pogba: Ja sam mrtav! Pol Pogba više ne postoji

Pol Pogba: Ja sam mrtav! Pol Pogba više ne postoji

Sport klub pre 6 dana
Pol Pogba, vezni igrač Juventusa, nedavno je suspendovan na četiri godine zbog korišćenja nedozvoljenih sredstava pre četiri meseca. Tako je odlučilo italijansko tužilaštvo za borbu protiv dopinga. Francuz je suspendovan jer je test koji je uradio… »

Vesti dana »