Povezane vesti

Lajčak: Moj rad se nastavlja, ne idem nigde

Lajčak: Moj rad se nastavlja, ne idem nigde

Politika pre 6 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je danas da možda nije došao kraj njegovom mandatu, „kako se prvobitno mislilo”. „Dakle, mogu da kažem da se moj rad nastavlja. Ne idem nigde u skorije… »
Obraćanje predsednika Vučića: Očekuje se eskalacija situacije u svetu, moramo ozbiljno raditi i biti spremni za izazove

Obraćanje predsednika Vučića: Očekuje se eskalacija situacije u svetu, moramo ozbiljno raditi i biti spremni za izazove

RTV pre 6 dana
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas, u obraćanju građanima, da očekuje eskalaciju gepolitičke krize u svetu u narednim mesecima i da je najvažnije da mi izguramo stvari do kraja u našoj zemlji, sačuvamo mir i obezbedimo… »
"Sporazumi da se primenjuju" Borelj posle sastanka Saveta ministara EU: Pokušavam da pokrenem dijalog Beograda i Prištine

"Sporazumi da se primenjuju" Borelj posle sastanka Saveta ministara EU: Pokušavam da pokrenem dijalog Beograda i Prištine

Kurir pre 5 dana
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj izjavio je da pokušava ponovo da pokrene dijalog između Beograda i Prištine. Odgovarajući na pitanje novinara zašto je pozvao predsednika Srbije Aleksandra Vučića i premijera… »
Borelj: Ohridski sporazum mora biti primenjen

Borelj: Ohridski sporazum mora biti primenjen

RTV pre 5 dana
LUKSEMBURG - Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Đuzep Borelj izjavio je danas da pokušava ponovo da pokrene dijalog između Beograda i Prištine. Odgovarajući na pitanje novinara zašto je pozvao predsednika Srbije Aleksandra… »
Borelj: Pokušavam da pokrenem dijalog Beograda i Prištine, sporazumi da se primenjuju

Borelj: Pokušavam da pokrenem dijalog Beograda i Prištine, sporazumi da se primenjuju

RTS pre 5 dana
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj izjavio je da pokušava ponovo da pokrene dijalog između Beograda i Prištine. Odgovarajući na pitanje novinara zašto je pozvao predsednika Srbije Aleksandra Vučica i premijera… »
Borelj: Pokušavam da pokrenem dijalog između Beograda i Prištine, sporazumi da se primenjuju

Borelj: Pokušavam da pokrenem dijalog između Beograda i Prištine, sporazumi da se primenjuju

Telegraf pre 5 dana
Prema njegovim rečima, problem sa sporazumima je u tome što oni moraju da se primenjuju. Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj izjavio je danas da pokušava ponovo da pokrene dijalog između Beograda i Prištine… »
Lajčak ostaje posrednik između Beograda i Prištine: Biće naslednika, ali taj proces još nije počeo

Lajčak ostaje posrednik između Beograda i Prištine: Biće naslednika, ali taj proces još nije počeo

RTV pre 6 dana
BRISEL - Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je danas da možda nije došao kraj njegovom mandatu, "kako se prvobitno mislilo". "Dakle, mogu da kažem da se moj rad nastavlja. Ne idem nigde u skorije… »
EU: u sredu sa Vučićem i Kurtijem o postignućima u dijalogu i putu napretka

EU: u sredu sa Vučićem i Kurtijem o postignućima u dijalogu i putu napretka

Politika pre 5 dana
BRISEL – Visoki predstavnik EU za spoljne poslove i bezbednosnu politiku Žozep Borelj biće u sredu u Briselu domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine, na kojem su učešće potvrdili predsednik Srbije Aleksandar… »
Lajčak: Ne idem nigde, moj rad se nastavlja

Lajčak: Ne idem nigde, moj rad se nastavlja

Insajder pre 6 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je u ponedeljak da možda nije došao kraj njegovom mandatu, "kako se prvobitno mislilo". 'Dakle, mogu da kažem da se moj rad nastavlja. Ne idem nigde u skorije… »
Lajčak: Moj rad se nastavlja, ne idem nigde

Lajčak: Moj rad se nastavlja, ne idem nigde

RTS pre 6 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je da možda nije došao kraj njegovom mandatu, "kako se prvobitno mislilo". Miroslav Lajčak je za neprofitnu i nevladinu organizaciju iz Prištine "Sbunker" rekao… »
Lajčak: Moj mandat nije pri kraju…

Lajčak: Moj mandat nije pri kraju…

Vesti online pre 6 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Srbije i Kosova Miroslav Lajčak izjavio je da njegov mandat nije pri kraju, i da je posvećen narednim koracima u okviru tog dijaloga. Lajčak je rekao da još uvek nije raspoložen da pruža savete svom… »
Moj rad se nastavlja, ne idem ja nigde Lajčak demantovao glasine

Moj rad se nastavlja, ne idem ja nigde Lajčak demantovao glasine

Dnevnik pre 6 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je danas da možda nije došao kraj njegovom mandatu, "kako se prvobitno mislilo". "Dakle, mogu da kažem da se moj rad nastavlja. Ne idem nigde u skorije vreme… »
Lajčak: Ne idem nigde u skorije vreme, moj rad se nastavlja

Lajčak: Ne idem nigde u skorije vreme, moj rad se nastavlja

Euronews pre 6 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je danas da možda nije došao kraj njegovom mandatu, "kako se prvobitno mislilo". "Dakle, mogu da kažem da se moj rad nastavlja. Ne idem nigde u skorije vreme… »
EU potvrdila sastanak Vučića i Kurtija 26. juna

EU potvrdila sastanak Vučića i Kurtija 26. juna

Slobodna Evropa pre 6 dana
Služba za spoljne poslove Evropske unije potvrdila je da će visoki predstavnik Žozep Borel (Josep Borrell) ugostiti premijera Kosova Aljbina (Albin) Kurtija i predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sastanku na visokom nivou 26. juna u Briselu… »
Borelj: Vučić i Kurti potvrdili učešće na dijalogu u Briselu

Borelj: Vučić i Kurti potvrdili učešće na dijalogu u Briselu

NIN pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Žozep Borelj biće domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine u sredu, 26. juna, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti, objavila je danas Evropska… »
EU: U sredu sa Vučićem i Kurtijem o postignućima u dijalogu i putu napretka

EU: U sredu sa Vučićem i Kurtijem o postignućima u dijalogu i putu napretka

RTV pre 6 dana
BRISEL - Visoki predstavnik EU za spoljne poslove i bezbednosnu politiku Žozep Borelj biće u sredu u Briselu domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine, na kojem su učešće potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Potvrdili dolazak: Vučić i Kurti stižu u sredu u Brisel na razgovore o Kosovu

Potvrdili dolazak: Vučić i Kurti stižu u sredu u Brisel na razgovore o Kosovu

Blic pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Đuzep Borelj biće domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine u sredu, 26. juna, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti, objavila je danas Evropska… »
Borelj u sredu sa Vučićem i Kurtijem o postignućima u dijalogu i putu napretka, planirani i sastanci sa Lajčakom

Borelj u sredu sa Vučićem i Kurtijem o postignućima u dijalogu i putu napretka, planirani i sastanci sa Lajčakom

Euronews pre 6 dana
Visoki predstavnik EU za spoljne poslove i bezbednosnu politiku Žozep Borelj biće u sredu u Briselu domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine, na kojem su učešće potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i… »
Stano: Tokom nove runde dijaloga na visokom nivou o svim hitnim pitanjima

Stano: Tokom nove runde dijaloga na visokom nivou o svim hitnim pitanjima

Blic pre 6 dana
Portparol Evropske unije Peter Stano izjavio je da će se tokom nove runde dijaloga Beograda i Prištine na visokom nivou razgovarati o svim hitnim pitanjima u okviru dijaloga i istakao da će sastanak biti prilika da se naglasi da je evropski put dve… »
Stano: Tokom nove runde dijaloga na visokom novou o svim hitnim pitanjima

Stano: Tokom nove runde dijaloga na visokom novou o svim hitnim pitanjima

RTS pre 6 dana
Portparol Evropske unije Peter Stano izjavio je da će se tokom nove runde dijaloga Beograda i Prištine na visokom nivou razgovarati o svim hitnim pitanjima u okviru dijaloga i istakao da će sastanak biti prilika da se naglasi da je evropski put dve… »
Stano: Nova runda dijaloga Beograda i Prištine u sredu baviće se hitnim pitanjima

Stano: Nova runda dijaloga Beograda i Prištine u sredu baviće se hitnim pitanjima

Euronews pre 6 dana
Portparol Evropske unije Peter Stano izjavio je danas da će se tokom nove runde dijaloga Beograda i Prištine na visokom nivou razgovarati o svim hitnim pitanjima u okviru dijaloga i istakao da će sastanak biti prilika da se naglasi da je evropski put… »
Vučić i Kurti potvrdili dolazak u Brisel

Vučić i Kurti potvrdili dolazak u Brisel

Danas pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Đosep Borelj biće domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine u sredu, 26. juna, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti, objavila je danas Evropska… »
Sastanak u Briselu Borelj domaćin, Lajčak sa Vučićem i Kurtijem o dijalogu Beograda i Prištine

Sastanak u Briselu Borelj domaćin, Lajčak sa Vučićem i Kurtijem o dijalogu Beograda i Prištine

Kurir pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Đuzep Borelj biće domaćin u sredu, 26. juna, sastanku na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i kosovski premijer Aljbin Kurti. Kako je najavljeno na… »
Borelj u sredu domaćin Vučiću i Kurtiju, Stano: Razgovor o svim hitnim pitanjima

Borelj u sredu domaćin Vučiću i Kurtiju, Stano: Razgovor o svim hitnim pitanjima

Insajder pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Žozep Borelj biće domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine u sredu, 26. juna, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti, objavila je danas Evropska… »
Konjufca: Jednom zauvek, ZSO nije na dnevnom redu Kosova

Konjufca: Jednom zauvek, ZSO nije na dnevnom redu Kosova

Vesti online pre 6 dana
Predsednik skupštine Kosova Gljauk Konjufca kazao je da ne očekuje ništa bitno od predstojećeg sastanka predsednika Srbije Aleksandra Vučića i kosovskog premijera Aljbina Kurtija u Briselu, i da pitanje Zajednice srpskih opština nije na dnevnom… »
Vučić i Kurti povrdili dolazak u Brisel

Vučić i Kurti povrdili dolazak u Brisel

Vesti online pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Žosep Borelj biće domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine u sredu, 26. juna, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti, objavila je danas Evropska… »
Vučić i Kurti potvrdili dolazak u Brisel

Vučić i Kurti potvrdili dolazak u Brisel

N1 Info pre 6 dana
Visoki predstavnik EU Đosep Borelj biće domaćin sastanka na visokom nivou u okviru dijaloga Beograda i Prištine u sredu, 26. juna, a učešće su potvrdili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti, objavila je danas Evropska… »
Konjufca: Ne očekujem ništa od sastanka Vučića i Kurtija, pitanje Zajednice srpskih opština nije na dnevnom redu Kosova

Konjufca: Ne očekujem ništa od sastanka Vučića i Kurtija, pitanje Zajednice srpskih opština nije na dnevnom redu Kosova

NIN pre 6 dana
Predsednik Skupštine Kosova Gljauk Konjufca izjavio je da ne očekuje ništa bitno od predstojećeg sastanka predsednika Srbije Aleksandra Vučića i kosovskog premijera Aljbina Kurtija u Briselu, dodavši da pitanje Zajednice srpskih opština nije na… »
Konjufca: Zajednica srpskih opština nije na dnevnom redu Kosova

Konjufca: Zajednica srpskih opština nije na dnevnom redu Kosova

Danas pre 6 dana
Predsednik Skupštine Kosova Gljauk Konjufca kazao je da ne očekuje ništa bitno od predstojećeg sastanka predsednika Srbije Aleksandra Vučića i kosovskog premijera Aljbina Kurtija u Briselu, te da pitanje Zajednice srpskih opština nije na dnevnom… »
Predsednik Vučić danas govori o važnim temama Pred kamerama u 18 časova

Predsednik Vučić danas govori o važnim temama Pred kamerama u 18 časova

Dnevnik pre 6 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se danas naciji, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Obraćanje građanima zakazano je za 18 časova, navedeno je u najavi. Vučić bi 26. juna, inače, trebalo da otputuje u… »
U "Jutro na Blic" istražujemo: Da li će odnosi Beograda i Prištine pomeriti sa mrtve tačke nakon novog dijaloga u Briselu…

U "Jutro na Blic" istražujemo: Da li će odnosi Beograda i Prištine pomeriti sa mrtve tačke nakon novog dijaloga u Briselu…

Blic pre 6 dana
Dijalog Beograda i Prištine na najvišem političkom nivou biće održan u sredu u Briselu, potvrdio je portparol EU Peter Stano. Pozvani su predsednik Srbije Aleksandar Vučić i prištinski premijer Aljbin Kurti, a predsedavaće šef evropske… »

Vesti dana »