Povezane vesti

„Imala sam rupturu ligamenata, a onda sam pocepala i meniskus“: Emina Jahović otkrila kakve povrede je imala, pa objavila…

„Imala sam rupturu ligamenata, a onda sam pocepala i meniskus“: Emina Jahović otkrila kakve povrede je imala, pa objavila…

Nova pre 6 dana
Pevačica Emina Jahović nedavno je otkrila da je imala više povreda, zbog čega je na kraju morala da uspori sa treninzima. Ona veoma vodi računa o svom izgledu i redovno vežba u teretani, a sada je na Instagramu objavila fotografiju treninga i… »
"Pocepala sam meniskus, dobila rupturu ligamenata": Emina Jahović prošla kroz pakao zbog povreda, o svemu ćutala tri meseca…

"Pocepala sam meniskus, dobila rupturu ligamenata": Emina Jahović prošla kroz pakao zbog povreda, o svemu ćutala tri meseca…

Blic pre 6 dana
Pevačica Emina Jahović vrlo vodi računa o svom fizičkom izgledu, a na svom Instagram profilu podelila je fotografiju sa treninga, te obelodanila da se u martu mesecu ozbiljno povredila. - Ovo je treći trening od rupture ligamenata skočnog zgloba… »
"Pocepala sam meniskus, dobila rupturu ligamenata" Emina preživela horor, progovorila nakon tri meseca: Pokušavam da se…

"Pocepala sam meniskus, dobila rupturu ligamenata" Emina preživela horor, progovorila nakon tri meseca: Pokušavam da se…

Kurir pre 6 dana
Emina Jahović vrlo vodi računa o svom fizičkom izgledu, a na svom Instagram profilu podelila je fotografiju sa treninga, te obelodanila da se u martu mesecu ozbiljno povredila. - Ovo je treći trening od rupture ligamenata skočnog zgloba koja se… »

Vesti dana »