Povezane vesti

"Bog je bio uz mene, bilo je suđeno da preživim": Mijanu (27) je dok se vraćala sa ekskurzije pokosio bahati vozač…

"Bog je bio uz mene, bilo je suđeno da preživim": Mijanu (27) je dok se vraćala sa ekskurzije pokosio bahati vozač…

Blic 24.06.2024
"Znam da je to bilo čudo, ali Bog je nekako bio uz mene, bilo je suđeno da preživim. Sve što se tada desilo, potisnula sam iz sećanja da bih lakše krenula dalje. Nakon tog događaja još više cenim život, bilo čiji, postala sam vegeterijanka, a… »
Miljanu auto odbacio 20 metara, snimak šokirao Srbiju Dan nesreće slavi kao slavu "Bog je bio uz mene, bilo je suđeno da…

Miljanu auto odbacio 20 metara, snimak šokirao Srbiju Dan nesreće slavi kao slavu "Bog je bio uz mene, bilo je suđeno da…

Kurir 24.06.2024
"Znam da je to bilo čudo, ali Bog je nekako bio uz mene, bilo je suđeno da preživim. Sve što se tada desilo, potisnula sam iz sećanja da bih lakše krenula dalje. Nakon tog događaja još više cenim život, bilo čiji, postala sam vegetarijanka, a… »
Cela Srbija je gledala snimak njenog udesa: Miljanu auto odbacio 20 metara, dan nesreće slavi kao slavu

Cela Srbija je gledala snimak njenog udesa: Miljanu auto odbacio 20 metara, dan nesreće slavi kao slavu

Telegraf 24.06.2024
Miljana je zadobila prelom lobanje, desne nadlaktice, obeju kosti desne potkolenice, višestrukog preloma karličnih kostiju, brojne unutrašnje povrede koje su izazvale obilono krvarenje i i niz lakših povreda, zbog čega se mesecima lečila. "Znam da… »

Vesti dana »