Povezane vesti
Delovi Novog Sada sutra bez tople vode
NoviSad.com 24.06.2024
Novi Sad – Potrošači sa konzumnog područja Toplane „Zapad“ sutra neće imati tople vode. Kako navode u JKP „Novosadska toplana“, zbog planiranih radova na obaveznoj reviziji trafostanica TS TO „Zapad 1“, TS TO „Zapad 2“ i TS TO „Zapad 3“, od osam časova… »
Sutra bez tople vode konzumno područje Toplane "Zapad"
RTV 24.06.2024
NOVI SAD - Zbog planiranih radova na obaveznoj reviziji trafostanica TS TO "Zapad 1", TS TO "Zapad 2" i TS TO "Zapad 3" sutra od osam sati doći će do prekida u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za konzumno područje Toplane… »
Delovi Novog Sada u utorak bez tople vode
Moj Novi Sad 24.06.2024
JKP "Novosadska toplana" javlja da će sutra, 25. juna, od 8 sati, doći do prekida u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za konzumno područje Toplane "Zapad". U pitanju su planirani radova na obaveznoj reviziji trafostanica TS TO… »
U utorak deo grada bez tople vode
Dnevnik 24.06.2024
U utorak, 25. juna, od 8 sati, zbog planiranih radova na obaveznoj reviziji trafostanica TS TO „Zapad 1“, TS TO „Zapad 2“ i TS TO „Zapad 3“, doći će do prekida u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za konzumno područje Toplane… »
Vesti dana »
Narodna banka Srbije osigurava stabilnost deviznog tržišta i nesmetano snabdevanje evrom
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 30 povezanih
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih
Milojević optimista pred duel sa Šturmom, pričao i o Arnautoviću: U velikom smo zamoru, što se time Marka, videćemo
Euronews pre 26 minutajoš 43 povezane
Stefanović (SSP) kritikuje Vučićev predlog EU: „Crna Gora i Albanija ne treba da čekaju Srbiju“
Serbian News Media pre 6 satijoš 27 povezanih





