Povezane vesti

Tajnu o peđi stojakoviću i zvezdi nikome nije rekao! Kapičić se znojio satima, pa dobio novac koji se ne odbija

Tajnu o peđi stojakoviću i zvezdi nikome nije rekao! Kapičić se znojio satima, pa dobio novac koji se ne odbija

Mondo 24.06.2024
Košarkaška ikona kluba sa Malog Kalemegdana učestvovala je u odlasku Peđe Stojakovića u Grčku. Ovako su izgledali ti dramatični dani, završeni jednim od najvećih transfera u istoriji srpske košarke. Košarkaška ikona kluba sa Malog Kalemegdana… »
Trčao sam na Marakanu sa 50.000 dolara za piksija! Kapičić promenio istoriju Zvezde: Rekli mi da imam pola sata

Trčao sam na Marakanu sa 50.000 dolara za piksija! Kapičić promenio istoriju Zvezde: Rekli mi da imam pola sata

Mondo 24.06.2024
Legendarni košarkaš i funkcioner Crvene zvezde imao je ogroman uticaj na dolazak Dragana Stojkovića na Marakanu. Legendarni košarkaš i funkcioner Crvene zvezde imao je ogroman uticaj na dolazak Dragana Stojkovića na Marakanu. Dragan Kapičić… »
Najbolji strelac u istoriji crveno-belih otišao u večna lovišta: Preminuo otac Stefana Kapičića

Najbolji strelac u istoriji crveno-belih otišao u večna lovišta: Preminuo otac Stefana Kapičića

Svet & Skandal 24.06.2024
Preminuo otac Stefana Kapičića Preminuo otac Stefana Kapičića, legenda srpske košarke, Dragan Kapičić. Datum i mesto sahrane biće naknadno objavljeni. Kapičić je preminuo u ponedeljak ujutru u 76 godini. Njegovu karijeru su obeležile godine u… »
Preminuo nekadašnji jugoslovenski košarkaški reprezentativac Dragan Kapičić

Preminuo nekadašnji jugoslovenski košarkaški reprezentativac Dragan Kapičić

Insajder 24.06.2024
Nekadašnji jugoslovenski košarkaški reprezentativac Dragan Kapičić preminuo je u Beogradu u 76. godini, saopštila je danas Crvena zvezda. Kapičić je za Crvenu zvezdu nastupao od 1966. do 1975. godine. 'Život mu je bio neraskidivo vezan za Crvenu… »
Preminuo Dragan Kapičić

Preminuo Dragan Kapičić

Nedeljnik 24.06.2024
U ponedeljak ujutro preminuo je jugoslovenski košarkaški reprezentativac Dragan Kapičić. Proslavio se u Crvenoj zvezdi u kojoj je proveo najveći deo svoje karijere. Od 1966. do 1975. godine, uspeo je da postane najbolji strelac u istoriji beogradskog… »
Preminuo Dragan Kapičić, legendarni košarkaš i otac glumca Stefana Kapičića

Preminuo Dragan Kapičić, legendarni košarkaš i otac glumca Stefana Kapičića

Svet plus 24.06.2024
Dragan Kapičić, legendarni košarkaš i otac našeg glumca Stefana Kapičića, preminuo je danas u 76. godini. Dragan Kapičić rođen je 7. avgusta 1948. godine i veći deo svoje karijere proveo je u Crvenoj zvezdi, gde je igrao od 1966. do 1975… »
Preminuo Dragan Kapičić

Preminuo Dragan Kapičić

Radio sto plus 24.06.2024
Кapičić je rođen 7. avgusta 1948. godine. U dresu reprezentacije Jugoslavije osvojio je sedam zlatnih medalja – na Svetskom prvenstvu u Ljubljani 1970. gde je Jugoslavija osvojila prvo zlato, na Evropskom prvenstvu u Beogradu 1975. i pet na… »
KSS se biranim rečima oprostio od Dragana Kapičića

KSS se biranim rečima oprostio od Dragana Kapičića

Telegraf 24.06.2024
Nekadašnji košarkaš Zvezde, a potom i funkcioner saveza preminuo je u 76. godini. Košarkaški svet zatekla je vest o smrti legendarnog Dragana Kapičića, koji je preminuo u 76. godini. Povodom ovog tužnog događaja oglasio se i Košarkaški savez… »
Zbog Dragana Kapičića je Piksi došao u Zvezdu: Evo kako je legenda stvorila legendu

Zbog Dragana Kapičića je Piksi došao u Zvezdu: Evo kako je legenda stvorila legendu

Telegraf 24.06.2024
Minuti su tada odlučivali... Legenda srpske košarke Dragan Kapičić preminuo je u 76. godini, e njegov život, pored porodice, medalja i košarke, obeležio je i momenat u kojem je pomogao da aktuelni selektor fudbalske reprezentacija Srbije Dragan… »

Vesti dana »