Povezane vesti

Ceca se oglasila iz Nemačke, otkrila sve o problemima srpske fudbalske reprezentacije, pa pomenula i zeta

Ceca se oglasila iz Nemačke, otkrila sve o problemima srpske fudbalske reprezentacije, pa pomenula i zeta

Svet & Skandal pre 6 dana
Ceca Ražnatović o fudbalu i reprezentaciji iznela mišljenje Folk diva Ceca Ražnatović trenutno je u Minhenu, gde će i sutra bodriti srpske reprezentativce koji igraju poslednju grupnu utakmicu na Evropskom prvenstvu u fudbalu. Ceca Ražnatović o… »
„Trebalo bi da se pozabavi veznim redom“: Ceca dala savet Piksiju pred utakmicu sa Danskom – „Imam iskustva, vodila sam…

„Trebalo bi da se pozabavi veznim redom“: Ceca dala savet Piksiju pred utakmicu sa Danskom – „Imam iskustva, vodila sam…

Nova pre 6 dana
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović trenutno se nalazi u Minhenu zajedno sa ćerkom Anastasijom i prijateljima Gudeljima. Ceca sa naslednicom i porodicom Gudelj zajedno prati Evropsko prvenstvo u fudbalu, a kako ističe, omiljeni fudbaler iz naše… »
Ceca dala savet Piksiju pred meč sa Danskom: U paru ne mogu da igraju!

Ceca dala savet Piksiju pred meč sa Danskom: U paru ne mogu da igraju!

Svet plus pre 6 dana
Ceca Ražnatović iz Minhena deli svoje utiske sa Evropskog prvenstva i daje savete Piksiju pred meč sa Danskom. Pročitajte šta je rekla o reprezentaciji i svom zetu Nemanji Gudelju. Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović trenutno boravi u… »
"Vodila sam fudbalski klub, znam da je problem u veznom redu" Ceca očitala bukvicu Piksiju, evo kako bi spremila ekipu za…

"Vodila sam fudbalski klub, znam da je problem u veznom redu" Ceca očitala bukvicu Piksiju, evo kako bi spremila ekipu za…

Kurir pre 6 dana
Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović trenutno se nalazi u Minhenu zajedno sa ćerkom Anastasijom i prijateljima Gudeljima. Ceca sa naslednicom i porodicom Gudelj zajedno prati Evropsko prvenstvo u fudbalu, a kako ističe, omiljeni fudbaler iz naše… »
"Imamo problem sa veznim redom!" Ceca dala savet Piksiju pred meč sa Danskom: "u paru ne mogu da igraju..."

"Imamo problem sa veznim redom!" Ceca dala savet Piksiju pred meč sa Danskom: "u paru ne mogu da igraju..."

Telegraf pre 6 dana
"Ja sam pevačica i vrlo uspešno radim taj svoj posao, ali mi smo Srbi i svi volimo da budemo treneri", našalila se Ražnatovićka. Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović trenutno se nalazi u Minhenu, zajedno sa ćerkom Anastasijom i članovima… »

Vesti dana »