Povezane vesti

Užas na keju oslobođenja u Zemunu: Pronađeno telo u reci (foto)

Užas na keju oslobođenja u Zemunu: Pronađeno telo u reci (foto)

Kurir pre 6 dana
ZEMUN - Rečna policija u Zemunu danas je izvukla telo starijeg muškarca iz reke. Naime, kako javlja Instagram stranica "Moj Beograd", telo je izvučeno u blizini jednog restorana. View this post on Instagram A post shared by MOJ - BEOGRAD… »
Jeziv prizor kod poznatog restorana! Užas u Zemunu

Jeziv prizor kod poznatog restorana! Užas u Zemunu

Mondo pre 6 dana
Rečna policija u Zemunu izvukla je telo iz Dunava. Rečna policija u Zemunu izvukla je telo iz Dunava. Rečna policija u Zemunu danas je izvukla telo starijeg muškarca iz reke. Kako se vidi na "Instagram" stranici "Moj_Beo_grad", telo je izvučeno blizu… »
Tragedija u Zemunu: Telo starijeg muškarca izvučeno iz Dunava (foto)

Tragedija u Zemunu: Telo starijeg muškarca izvučeno iz Dunava (foto)

Blic pre 6 dana
Telo starijeg muškarca izvučeno je danas iz Dunava na Keju oslobođenja, u Zemunu. Prema pisanjima Instagram stranice "moj_beo_grad_", rečna policija je izvukla telo starijeg muškarca u popodnevnim časovima. Trenutno nema zvanične potvrde o ovoj… »
Tragedija u Zemunu: Telo starijeg muškarca izvučeno iz Dunava (foto)

Tragedija u Zemunu: Telo starijeg muškarca izvučeno iz Dunava (foto)

Blic pre 6 dana
Telo starijeg muškarca izvučeno je danas iz Dunava na Keju oslobođenja, u Zemunu. Prema pisanjima Instagram stranice "moj_beo_grad_", rečna policija je izvukla telo starijeg muškarca u popodnevnim časovima. Trenutno nema zvanične potvrde o ovoj… »
Pronađeno telo u reci na Keju oslobođenja u Zemunu

Pronađeno telo u reci na Keju oslobođenja u Zemunu

Telegraf pre 6 dana
Telo je pronađeno u popodnevnim satima. "U Zemunu, kod restorana Stara Kapetanija, rečna policija izvukla telo starijeg muškarca", javlja IG stranica "Moj Beograd". Na fotografiji koja je objavljena na ovoj stranici vidi se da je uviđaj u toku. Telo… »

Vesti dana »