Povezane vesti

Uroš Plavšić za Telegraf o reprezentaciji, Zvezdi i Teu: "To je bio san, jedna stvar me je posebno obradovala"

Uroš Plavšić za Telegraf o reprezentaciji, Zvezdi i Teu: "To je bio san, jedna stvar me je posebno obradovala"

Telegraf pre 8 dana
Košarkaš Zvezde i reprezentativac Srbije u razgovoru za Telegraf pričao je o utiscima sa nacionalnog okupljanja. Košarkaš Crvene zvezde i novopečeni reprezentativac Srbije, Uroš Plavšić bio je danas na okupljanju tima pred početak priprema za… »
I Bogdan i Jokić i Vasa: Okupila se reprezentacija Srbije

I Bogdan i Jokić i Vasa: Okupila se reprezentacija Srbije

Nedeljnik pre 8 dana
Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se pred početak priprema za Olimpijske igre. View this post on Instagram A post shared by Sportal.rs (@sportalrs) Tim od 16 igrača se danas okupio u hotelu, a sve je proteklo u velikom oduševljenju, kako… »
"Jedva čekam da krenem! Najviše se znam sa Vasom, navijači da budu uz nas": Ovo je Pokuova poruka pred Pariz

"Jedva čekam da krenem! Najviše se znam sa Vasom, navijači da budu uz nas": Ovo je Pokuova poruka pred Pariz

Telegraf pre 8 dana
Pokuševski je bio sa saigračima na početku okupljanja u hotelu "Crowne Plaza" Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se u Beogradu za početak priprema pred Olimpijske igre u Parizu. Svi igrači biće na raspolaganju Svetislavu Pešiću od prvog… »
"Kod mene je to prosto, ne volim da filozofiram": Micić o odmoru, pripremama, Jokiću i meču Srbija - Danska

"Kod mene je to prosto, ne volim da filozofiram": Micić o odmoru, pripremama, Jokiću i meču Srbija - Danska

Telegraf pre 8 dana
Srpski reprezentativac pričao je sa medijima. Košarkaška reprezentacija Srbije okupljanjem u hotelu "Crowne Plaza" u Beogradu počela je sa pripremama za Olimpijske igre u Parizu. U razgovoru sa novinarima bio je i Vasa Micić, koji kaže da je… »

Vesti dana »