Povezane vesti

„Za svadbu smo dobijali prazne koverte“: Tamara Milutinović progovorila o venčanju, novcu, majčinstvu i ženama koje su…

„Za svadbu smo dobijali prazne koverte“: Tamara Milutinović progovorila o venčanju, novcu, majčinstvu i ženama koje su…

Nova pre 5 dana
Pevačica Tamara Milutinović napravila je pauzu u poslu zbog rođenja ćerkice Emili, a sada se polako vraća nastupima i snimanjima. Ona se nedavno i udala za fudbalera Darka Jevtića, a tom prilikom napravili su gala proslavu. U svojoj novoj pesmu, ona… »
"Nabacivale su se mom mužu na moje oči!" Tamara Milutinović posle svadbe u debelom minusu: Dobili smo prazne koverte!

"Nabacivale su se mom mužu na moje oči!" Tamara Milutinović posle svadbe u debelom minusu: Dobili smo prazne koverte!

Kurir pre 6 dana
Pevačica Tamara Milutinović je nedavno upriličila gala proslavu sa suprugom Darko Jevtićem, povodom crkvenog venčanja i krštenja naslednice Emili, a sada je otkrila sve depoznate detalje o njihovoj ljubavi. Za početak, otkrila je kako se Darko… »
"Žene su ga saletale na moje oči!" Tamara Milutinović iskreno o mužu, detetu i povratku na scenu: "Srećna sam"

"Žene su ga saletale na moje oči!" Tamara Milutinović iskreno o mužu, detetu i povratku na scenu: "Srećna sam"

Telegraf pre 6 dana
Posle kraće zaslužene pauze vratila se na velika vrata, ali sa nekim novim strahovima, za koje nije ni znala da postoje. Pevačica Tamara Milutinović se posle najlepše pauze vratila na muzičku scenu, snimanjima i nastupima, a nedavno je upriličila i… »

Vesti dana »