Povezane vesti

Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na Si-En-Enu

Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na Si-En-Enu

Politika pre 5 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zahtevao je danas sa se aktuelni predsednik SAD Džozef Bajden podvrgne testu na stimulanse pre prve predsedničke debate u četvrtak na Si-En-Enu. „Test na lekove za nepoštenog Džoa Bajdena??? I ja bih odmah pristao… »
Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na Si-En-Enu

Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na Si-En-Enu

RTV pre 5 dana
NJUJORK - Bivši predsednik SAD Donald Tramp zatražio je da aktuelni predsednik SAD Džozef Bajden bude podvrgnut testu na stimulanse pre prve predsedničke debate u četvrtak na Si-En-Enu (CNN). "Test na lekove za nepoštenog Džoa Bajdena??? I ja bih… »
Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na CNN

Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na CNN

Euronews pre 5 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zatražio je da aktuelni predsednik SAD Džozef Bajden bude podvrgnut testu na stimulanse pre prve predsedničke debate u četvrtak na CNN. "Test na lekove za nepoštenog Džoa Bajdena??? I ja bih odmah pristao na… »
Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na CNN

Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na CNN

Vesti online pre 5 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zahtevao je da se aktuelni predsednik SAD Džozef Bajden podvrgne testu na stimulanse pre prve predsedničke debate u četvrtak na “CNN”. “Test na lekove za nepoštenog Džoa Bajdena??? I ja bih odmah pristao na… »
"Test na lekove za nepoštenog Džoa": Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na CNN

"Test na lekove za nepoštenog Džoa": Tramp traži da se Bajden testira na stimulanse pre debate na CNN

Blic pre 5 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zahtevao je danas sa se aktuelni predsednik SAD Džo Bajden podvrgne testu na stimulanse pre prve predsedničke debate u četvrtak na Si-En-Enu (CNN). - Test na lekove za nepoštenog Džoa Bajdena??? I ja bih odmah… »

Vesti dana »