Povezane vesti

Šokantno priznanje popularnog glumca Djure Palice: Ja sam alkoholičar!

Šokantno priznanje popularnog glumca Djure Palice: Ja sam alkoholičar!

Svet plus pre 5 dana
Glumac Branko Bobović, koji je javnost osvojio ulogom Đure Palice u popularnom Grandovom humorističkom šou programu "Kursadžije", otvoreno je progovorio o pojedinim detaljima iz privatnog života. Gostujući u emisiiji "Pretres" na televiziji Hype… »
Priznaje da je alkoholičar i ljubi tri decenije mlađu: Naš glumac je bio na ivici života i smrti, pa posle toga živi kao…

Priznaje da je alkoholičar i ljubi tri decenije mlađu: Naš glumac je bio na ivici života i smrti, pa posle toga živi kao…

Blic pre 5 dana
Glumac Branko Babović, koji je u narodu poznat po liku Đura Palice u "Kursadžijama", razveo se od supruge, pa nedavno otkrio da ima devojku koja je mlađa od njega čak 28 godina. Priznao je da se od supruge, sa kojom ima dva sina, razveo zbog prevare… »
"Ja sam alkoholičar, pijem svaki dan": Glumac šokirao izjavama o poroku: "Čim ustanem uzmem rakiju"

"Ja sam alkoholičar, pijem svaki dan": Glumac šokirao izjavama o poroku: "Čim ustanem uzmem rakiju"

Blic pre 6 dana
Glumac Branko Babović, koji je u narodu poznat po liku Đura Palice u "Kursadžijama" ne eksponira se često, a sada je u svojoj ispovesti prvi put progovorio o nepoznatim detaljima iz svog života. Naime, on je priznao da je svakodnevno konzumira… »

Vesti dana »