Povezane vesti

"Neću uopšte komentarisati, sve je bilo u našim rukama": Selektor Hrvatske posle katastrofe

"Neću uopšte komentarisati, sve je bilo u našim rukama": Selektor Hrvatske posle katastrofe

Večernje novosti pre 5 dana
Selektor Hrvatske Zlatko Dalić nije želeo da komentariše to što je sudija Dani Makeli produžio meč protiv Italije čak osam minuta. Foto: Profimedia - Imali smo sve u svojim rukama, pa smo u poslednjim minutima primili golove protiv Albanije i… »
VIDEO Modrić skoro zaplakao, pa na konferenciji doživeo trenutak koji će zauvek pamtiti

VIDEO Modrić skoro zaplakao, pa na konferenciji doživeo trenutak koji će zauvek pamtiti

Nova pre 5 dana
Luka Modrić, 38-godišnji kapiten hrvatske reprezentacije, bio je duboko pogođen nakon remija s Italijom (1:1) na Evropskom prvenstvu, što je gotovo sigurno eliminisalo Hrvatsku iz daljeg takmičenja. Iako je postigao gol i bio proglašen igračem… »
Modrić izašao u suzama, pa udario na sudije: Gde je našao osam minuta? Ovo je okrutno! (video)

Modrić izašao u suzama, pa udario na sudije: Gde je našao osam minuta? Ovo je okrutno! (video)

Mondo pre 5 dana
Luka Modrić se teško pomirio sa vrlo verovatnim ispadanjem sa Evropskog prvenstva. Luka Modrić se teško pomirio sa vrlo verovatnim ispadanjem sa Evropskog prvenstva. Luka Modrić je promašio penal protiv Italije, ali nikako nije tragičar tog meča… »
"Gde je našao osam minuta?": Modrić grmi na sudiju nakon šoka za Hrvatsku

"Gde je našao osam minuta?": Modrić grmi na sudiju nakon šoka za Hrvatsku

Večernje novosti pre 5 dana
Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić rekao je posle remija protiv Italije (1:1) golom u 90+8. da je fudbal okrutan i da ne zna gde je sudija Dani Makeli iz Holandije našao osam minuta da produži utakmicu. Foto: Profimedia - Ne znam… »
Modrić kivan na sudiju: Evo zbog čega je kapiten Hrvatske besan na glavnog arbitra meča sa Italijom! (video)

Modrić kivan na sudiju: Evo zbog čega je kapiten Hrvatske besan na glavnog arbitra meča sa Italijom! (video)

Hot sport pre 5 dana
Hrvati su na ivici eliminacije Hrvatska je ostala bez pobede u dramatičnom finišu utakmice protiv Italije, primivši izjednačujući gol u sedmom minutu sudijske nadoknade. Ovaj rezultat je značajno smanjio šanse Hrvatske za plasman u osminu finala… »
Modrić: Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak

Modrić: Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak

Sportski žurnal pre 5 dana
Italija je izjednačila golom Matije Zakanjija u 90+8. minutu i sad Hrvatska ima samo teoretske šanse da se domogne osmine finala. Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić rekao je posle remija protiv Italije (1:1) golom u 90+8. da je… »
Modrić: Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak

Modrić: Fudbal je okrutan, ne znam gde je sudija našao osam minuta za produžetak

B92 pre 5 dana
Kapiten Hrvatske Luka Modrić rekao je posle remija protiv Italije (1:1) golom u 90+8. da je fudbal okrutan. On je takođe dodao i da ne zna gde je sudija Dani Makeli iz Holandije našao osam minuta da produži utakmicu. "Ne znam šta da kažem. Fudbal je… »

Vesti dana »