Povezane vesti

Bukti vatra širom Srbije, za samo 24 sata četiri požara: Ovo su neke od stvari koje možete da uradite da zaštitite svoju…

Bukti vatra širom Srbije, za samo 24 sata četiri požara: Ovo su neke od stvari koje možete da uradite da zaštitite svoju…

Nova pre 5 dana
Veliki požar buknuo je u ponedeljak ujutru u kafiću na Novom Beogradu, a vatrena stihija zahvatila je i brojne stanove u toj zgradi. Povređenih srećom nije bilo, a dok se istražuje uzrok ovog požara, stručnjaci apeluju na nekoliko stvari koje u… »
U "Jutro na Blicu" istražujemo: Šta će biti sa stanarima sa Novog Beograda čije stanove je progutao požar koji je izbio u…

U "Jutro na Blicu" istražujemo: Šta će biti sa stanarima sa Novog Beograda čije stanove je progutao požar koji je izbio u…

Blic pre 5 dana
Građani Beograda, ali i Srbije, ostali su šokirani jučerašnjim snimcima velikog požara koji je izbio u ulici Maršala Tolbuhina na Novom Beogradu, koji je zahvatio ugostiteljski objekat smešten u stambenoj zgradi.Potpuno je izgoreo lokal ali i… »
"Probudila me je čudna buka. Pogledala sam kroz prozor. Tako zamišljam apokalipsu!": Jezivo svedočenje žene koja se…

"Probudila me je čudna buka. Pogledala sam kroz prozor. Tako zamišljam apokalipsu!": Jezivo svedočenje žene koja se…

Blic pre 6 dana
Ogroman požar izbio je jutros oko 6 sati u ulici Maršala Tolbuhina na Novom Beogradu. Izgoreo je ugostiteljski objekat koji se nalazi u stambenoj zgradi. Vatra se brzo proširila do sedmog sprata, a totalna šteta pričinjena je i nekoliko u stanova… »

Vesti dana »