Povezane vesti

Pričao sam sa majkom i evo šta mi je rekla o venčanju: Darko Lazić izričit - Nema za šta da mi se izvinjava

Pričao sam sa majkom i evo šta mi je rekla o venčanju: Darko Lazić izričit - Nema za šta da mi se izvinjava

Story pre 5 dana
Majka Darka Lazića postala je glavna tema javnosti kada se pojavila vest da se udala za emotivnog partnera Dragana Paunovića. Tim povodom se oglasio Lazić koji je bio vidno iznerviran, a, kako je rekao, dok je on živ to se neće desiti. - Lažu ljudi… »
Darko Lazić besan na majku i njenog verenika: Mogu da se venčaju kad umrem!

Darko Lazić besan na majku i njenog verenika: Mogu da se venčaju kad umrem!

Svet plus pre 5 dana
Popularni pevač Darko Lazić izrazio je svoje duboko razočaranje i bes zbog šale verenika svoje majke, koja je izazvala buru u javnosti. Naime, verenički par je izjavio da su se venčali i da je pevač ucenjivao svoju majku, što je Darko odlučno… »
Darko Lazić ucenio majku Branku zbog udaje?! Poništiti brak ili... Pevač besan, ne odustaje ni centimetar

Darko Lazić ucenio majku Branku zbog udaje?! Poništiti brak ili... Pevač besan, ne odustaje ni centimetar

Kurir pre 5 dana
Darko Lazić navodno je ucenio svoju majku. On je navodno pozvao Branku i postavio joj uslov - odmah poništi brak ili me više nikada nećeš videti u životu. Lazić je za venčanje svoje majke Branko saznao dok je bio na godišnjem odmoru na Tajlandu… »
"Neka me ne uzimaju u usta" Darko besan na maminog dečka: To nije šala! Lazić izgovorio razne psovke na račun Branke i…

"Neka me ne uzimaju u usta" Darko besan na maminog dečka: To nije šala! Lazić izgovorio razne psovke na račun Branke i…

Kurir pre 5 dana
Darko Lazić navodno je ucenio svoju majku, prenose domaći mediji. On je kako navode mediji pozvao Branku i postavio joj uslov - odmah poništi brak ili me više nikada nećeš videti u životu. Međutim, pevač se sada oglasio i otkrio da to nije istina… »
"Boli me: K***c, neka se venčavaju" Darko Lazić pobesneo zbog majke - Njen dečko javno otkrio da su napravili tajnu svadbu…

"Boli me: K***c, neka se venčavaju" Darko Lazić pobesneo zbog majke - Njen dečko javno otkrio da su napravili tajnu svadbu…

Blic pre 5 dana
Nedavno je Dragan Paunović u medije izašao sa informacijom da je u Beču sklopio brak sa Brankom Lazić, majkom Darka Lazića. Darko Lazić oglasio se tada za "Blic" i rekao da je u pitanju velika laž i da se Branka nije udala. - Lažu ljudi, to nije… »
Haos u brestaču: Darko Lazić postavio ultimatum mami zbog udaje, pevač ključa od besa - tražio je od nje ozbiljnu stvar

Haos u brestaču: Darko Lazić postavio ultimatum mami zbog udaje, pevač ključa od besa - tražio je od nje ozbiljnu stvar

Blic pre 5 dana
Folker Darko Lazić za udaju svoje majke Branke Lazić saznao je dok je bio na odmoru na Tajlandu. Naime, kako piši domaći mediji Darko Lazić je besan zbog celokupne situacije, te je navodno postavio mami ultimatum. On je navodno pozvao Branku i… »

Vesti dana »