Povezane vesti

Karmički me hoće da nemam mira! Jelena o incidentu sa Duškom Tošićem: "Sad se malo smirilo..."

Karmički me hoće da nemam mira! Jelena o incidentu sa Duškom Tošićem: "Sad se malo smirilo..."

Mondo pre 5 dana
Jelena Karleuša govorila je o predstojećem nastupu u Beogradu, ali i odnosu sa suprugom Duškom Tošićem. Jelena Karleuša govorila je o predstojećem nastupu u Beogradu, ali i odnosu sa suprugom Duškom Tošićem. Jelena Karleuša će u nedelju… »
Jelena Karleuša otkrila u kakvom je odnosu sa Duškom Tošićem!

Jelena Karleuša otkrila u kakvom je odnosu sa Duškom Tošićem!

Svet plus pre 5 dana
Jelena Karluša, biće glavna zvezda večeri tokom jednog muzičkog festivala. Kako to i obično biva na njenim nastupima, najavila je spektakl, ali i progovorila o svom odnosu sa Duškom Tošićem, od koga se sporazumno razvodi. - Imala sam turbulentan… »
"Mene karmički hoće da nemam mira u životu!" jk otkrila u kakvim je odnosima sa Duškom: Sad se malo smirilo, nadam se da...

"Mene karmički hoće da nemam mira u životu!" jk otkrila u kakvim je odnosima sa Duškom: Sad se malo smirilo, nadam se da...

Kurir pre 5 dana
Jelena Karleuša će u nedelju nastupiti na jednom muzičkom festivalu na Ušću, gde će biti zvezda večeri. Pevačica se, najavljući spektakl u kome će uživati njena mnogobrojna publika, dotakla i teškog perioda i incidenta u kome je napadnuta od… »
"Imala sam turbulentan period, sad se..." Karleuša ovim rečima otkrila u kakvom je odnosu sa Duškom Tošićem?

"Imala sam turbulentan period, sad se..." Karleuša ovim rečima otkrila u kakvom je odnosu sa Duškom Tošićem?

Telegraf pre 5 dana
Uključila se lajv putem Instagrama. Pop diva Jelena Karleuša uključila se uživo putem Instagram profila. Svojim brojnim pratiocima priredila je iznenađenje, koje je mesecima uspešno skrivala. Karli će ove nedelje nastupiti na festivalu "Music… »

Vesti dana »