Povezane vesti
Kineska sonda na Zemlju donijela uzorke sa tamne strane Mjeseca
Slobodna Evropa 25.06.2024
Kineska sonda Čange-6, sa prvim uzorcima sa daleke, tamne strane Mjeseca, sletjela je u utorak na Zemlju, javila je novinska agencija Sinhua. Lunarna misija bila je "potpuni uspjeh", objavila je Kineska svemirska agencija na svom sajtu. Misija Čange-6… »
Istorijska misija: Kineska sonda se vratila sa prvim uzorcima prikupljenim na tamnoj strani Meseca
Nova 25.06.2024
Kineska lunarna sonda "Čange-6" vratila se danas na Zemlju, donoseći prve uzorke ikada prikupljene na drugoj, tamnoj, strani Meseca, javila je kineska agencija Sinhua. Kineska sonda sletela je u severni kineski region Unutrašnja Mongolija, donoseći… »
Prvi put na Zemlju stigli uzorci sa tamne strane Meseca
Radio 021 25.06.2024
Kineska sonda Čange-6, sa prvim uzorcima sa daleke, tamne strane Meseca, sletela je danas na Zemlju, javila je novinska agencija Sinhua. "Lunarna misija bila je potpuni uspeh", objavila je Kineska svemirska agencija na svom sajtu. Misija Čange-6 je prva… »
Kineska sonda na Zemlju donela uzorke sa tamne strane Meseca
Novi magazin 25.06.2024
Kineska sonda Čange-6, sa prvim uzorcima sa daleke, tamne strane Meseca, sletela je danas na Zemlju, javila je novinska agencija Sinhua. Lunarna misija bila je "potpuni uspeh", objavila je Kineska svemirska agencija na svom sajtu. Misija Čange-6 je prva… »
Vesti dana »
Uhapšeni predsednik opštine Obrenovac Milorad Grčić, biznismen Aleksandar Papić i još 13 osoba
Glas Amerike pre 1 satjoš 90 povezanih
Ko je uhapšeni Milorad Grčić - predsednik opštine Obrenovac i nekadašnji direktor EPS-a
Sputnik pre 58 minutajoš 57 povezanih