Povezane vesti

(Video): Ogromni prorez kod grudi, i šlic do kuka- Ćerka Harisa Džinovića nikad izazovnija: Svi gledaju u Đinin dekolte

(Video): Ogromni prorez kod grudi, i šlic do kuka- Ćerka Harisa Džinovića nikad izazovnija: Svi gledaju u Đinin dekolte

Blic pre 6 dana
Ćerka Harisa Džinovića i Meline Džinović, Đina Džinović, veoma je akivna na društvenim mrežama gde je prati veliki broj ljudi. Đina zbog svog atraktivnog izgleda, estetskih korekcija kao i provokativnih kombinacija često je tema javnosti, a… »
"Ubile su me..." Đina Džinović izašla u provod i našla se u problemu, ali Harisova ćerka za sve ima rešenje (foto)

"Ubile su me..." Đina Džinović izašla u provod i našla se u problemu, ali Harisova ćerka za sve ima rešenje (foto)

Kurir pre 6 dana
Đina Džinović, pevača Harisa Džinovića i Meline, veoma je aktivna na društvenim mrežama, a sad je za izalaz obrukla srebrnu suknju i crni top, što je dodatno naglasilo njen uzak struk. Ipak, Džinovićevu su nažuljale neudobne potpetice, pa je u… »
Vrtoglave štikle, go stomak i izlepljene pete: Harisova ćerka je ovakva otišla u noćni izlazak: "Ubile su me..." (foto)

Vrtoglave štikle, go stomak i izlepljene pete: Harisova ćerka je ovakva otišla u noćni izlazak: "Ubile su me..." (foto)

Blic pre 6 dana
Đina Džinović, naslednica modne kreatorke Meline Džinović i pevača Harisa Džinovića, po svemu sudeći je nasledila istančani ukus za modu od majke. Harisova ćerka se, kada je reč o noćnom izlasku, opredelila za srebrnu suknju i crni top, što… »

Vesti dana »