Povezane vesti

Izgoreo kafić u stambenoj zgradi, svi stanovi oštećeni

Izgoreo kafić u stambenoj zgradi, svi stanovi oštećeni

Politika pre 5 dana
Požar u Ulici maršala Tolbuhina koji se dogodio juče ujutru u devetospratnici gasilo je 27 vatrogasaca-spasilaca sa devet vatrogasnih vozila. „Kada sam otvorila oči, kroz prozore sam videla dim koji još nije bio crn, izgledalo je kao da je napolju… »
"U mali kofer sam spakovala samo najvažnije i istrčala" Studentkinja o trenutku kada je došlo do požara, ljudi su panično…

"U mali kofer sam spakovala samo najvažnije i istrčala" Studentkinja o trenutku kada je došlo do požara, ljudi su panično…

Kurir pre 5 dana
Požar koji je juče progutao ceo kafić i proširio se na celu zgradu u Bulevaru Maršala Tolbuhina, izbio je oko 6 časova, a vatrogasno-spasilačka brigada Beograd izašla je na lice mesta u roku od 4 minuta kada su 27 vatrogasaca spasilaca, sa 9… »
"Probudila me je čudna buka. Pogledala sam kroz prozor. Tako zamišljam apokalipsu!": Jezivo svedočenje žene koja se…

"Probudila me je čudna buka. Pogledala sam kroz prozor. Tako zamišljam apokalipsu!": Jezivo svedočenje žene koja se…

Blic pre 6 dana
Ogroman požar izbio je jutros oko 6 sati u ulici Maršala Tolbuhina na Novom Beogradu. Izgoreo je ugostiteljski objekat koji se nalazi u stambenoj zgradi. Vatra se brzo proširila do sedmog sprata, a totalna šteta pričinjena je i nekoliko u stanova… »

Vesti dana »