Povezane vesti

Drama sa srećnim krajem na suvoj planini: Tatjana je pala sa litice u ambis, a dve i po godine kasnije udala se za svog…

Drama sa srećnim krajem na suvoj planini: Tatjana je pala sa litice u ambis, a dve i po godine kasnije udala se za svog…

Kurir pre 6 dana
Oči javnosti u Srbiji poslednje dve nedelje uprte su u Suvu planinu zbog nestanka farmaceuta iz Niša Milana Đorđevića (41), ali nije prvi da je ta planina na jugu Srbije bude u središtu pažnje. Suva planina našla se u centru pažnje ljudi u našoj… »
Drama sa srećnim krajem na suvoj planini: Tatjana je pala sa litice u ambis, a dve i po godine kasnije udala se za svog…

Drama sa srećnim krajem na suvoj planini: Tatjana je pala sa litice u ambis, a dve i po godine kasnije udala se za svog…

Dnevnik pre 5 dana
Suva planina našla se u centru pažnje ljudi u našoj zemlji i 2010. godine kada je sa litice u ambis pala planinarka Tatjana Rašević (28) iz Beograda, ali i dve i po godine kasnije kada se na Tremu, najvišem suvoplaninskom vrhu, udala za svog… »
Pala u ambis i mislila da neće ostati živa, a onda se desio filmski obrt: Dve godine kasnije udala se za svog spasioca

Pala u ambis i mislila da neće ostati živa, a onda se desio filmski obrt: Dve godine kasnije udala se za svog spasioca

Mondo pre 5 dana
Tatjana Rašević (28) pala je u provaliju na Suvoj planini, a dve i po godine kasnije se udala za svog spasioca. Tatjana Rašević (28) pala je u provaliju na Suvoj planini, a dve i po godine kasnije se udala za svog spasioca. Suva planina proteklih dana… »
Tatjana pala sa litice 13. februara, živela na 13. spratu, izvukao je 13. spasilac

Tatjana pala sa litice 13. februara, živela na 13. spratu, izvukao je 13. spasilac

Jugmedia pre 5 dana
Oči javnosti u Srbiji poslednje dve nedelje uprte su u Suvu planinu zbog nestanka farmaceuta iz Niša Milana Đorđevića (41), ali nije prvi zbog kog je ta planina na jugu Srbije u središtu pažnje. Suva planina našla se u centru pažnje ljudi u… »
Pala sam 13. februara, živela na 13. spratu, izvukao me 13. spasilac: Tatjana pala u ambis, a doživela hepiend

Pala sam 13. februara, živela na 13. spratu, izvukao me 13. spasilac: Tatjana pala u ambis, a doživela hepiend

Telegraf pre 5 dana
Tatjana se survala sa litice u ambis, a dve godine kasnije se udala za svog spasioca, koji je nosio njen srećan broj. Bio je 13. na listi spasilaca. Oči javnosti u Srbiji poslednje dve nedelje uprte su u Suvu planinu zbog nestanka farmaceuta iz Niša… »
Drama sa srećnim krajem na Suvoj planini: Tatjana je pala sa litice u ambis, a dve i po godine kasnije udala se za svog…

Drama sa srećnim krajem na Suvoj planini: Tatjana je pala sa litice u ambis, a dve i po godine kasnije udala se za svog…

Nova pre 5 dana
Oči javnosti u Srbiji poslednje dve nedelje uprte su u Suvu planinu zbog nestanka farmaceuta iz Niša Milana Đorđevića (41), ali nije prvi da je ta planina na jugu Srbije bude u središtu pažnje. Suva planina našla se u centru pažnje ljudi u našoj… »

Vesti dana »