Povezane vesti

Farmer našao telo malog Arijana? "Prepoznao sam ga po žutoj majici, policija je moju njivu već pretražila"

Farmer našao telo malog Arijana? "Prepoznao sam ga po žutoj majici, policija je moju njivu već pretražila"

Telegraf pre 5 dana
Mali Arijan nestao je iz svog doma 22. aprila oko 19.30 časova. Farmer Jan Šleselman (54) pronašao je u svojoj njivi telo, za koje se sumnja da pripada malom Arijanu koji je u Nemačkoj nestao pre dva meseca. Prizor koji je u utorak ujutru zatekao u… »
Nađeno telo deteta: Nemačka policija istražuje da li se radi o malom Arijanu (6) koji je nestao pre više nedelja

Nađeno telo deteta: Nemačka policija istražuje da li se radi o malom Arijanu (6) koji je nestao pre više nedelja

Blic pre 5 dana
U Nemačkoj je nađeno telo deteta, za koje se sumnja da je možda u pitanju dečak Arijan (6) koji je nestao pre više nedelja. Jedan farmer je u ponedeljak popodne u mestu Behrste u opštini Estorf (okrug Štade) otkrio telo deteta na svojoj livadi oko… »
Da li je to mali arijan? Farmer u Nemačkoj pronašao telo deteta, policija još uvek ne može da utvrdi pravi identitet

Da li je to mali arijan? Farmer u Nemačkoj pronašao telo deteta, policija još uvek ne može da utvrdi pravi identitet

Kurir pre 5 dana
Juče je u ESTORF-u u Donjoj Saksoniji pronađeno telo deteta. Telo je pronašao farmer dok je kosio livadu. Policija je jutros saopštila da se još ne može sa sigurnošću utvrditi identitet pronađenog deteta. Međutim, sumnja se da je reč o… »

Vesti dana »