Povezane vesti

Mislila sam da će Veljko da me ostavi jer ne mogu da imam decu: Seka Aleksić 7 godina vodila borbu za potomstvo

Mislila sam da će Veljko da me ostavi jer ne mogu da imam decu: Seka Aleksić 7 godina vodila borbu za potomstvo

Story pre 6 dana
Seka Aleksić već punih 14 godina sa suprugom Veljkom Piljikićem živi pravu bajku, a veliku ljubav krunisali su naslednicima Jakovom i Jovanom, sa kojima žive u raskošnoj vili u Staroj Pazovi. Na potomstvo je par čekao sedam godina. – Prvi put mi… »
"Mislila sam da će me suprug ostaviti jer ne mogu da imam decu": Naša pevačica (43) se sedam godina borila za potomstvo…

"Mislila sam da će me suprug ostaviti jer ne mogu da imam decu": Naša pevačica (43) se sedam godina borila za potomstvo…

Blic pre 5 dana
Pevačica Seka Aleksić sedam godina se borila za potomstvo, a o ovoj temi je u više navrata govorila. Kako je istakla, mislila je da će je suprug ostaviti jer ja ne može da imam decu. - To je period o kom ja sa radošću govorim. Da vam kažem, mi kao… »
"Mislila sam da će me muž ostaviti jer ne mogu da imam decu" Naša pevačica (43) se sedam godina borila za potomstvo…

"Mislila sam da će me muž ostaviti jer ne mogu da imam decu" Naša pevačica (43) se sedam godina borila za potomstvo…

Kurir pre 5 dana
Pevačica Seka Aleksić sedam godina se borila za potomstvo, a o ovoj temi je u više navrata govorila. Kako je istakla, mislia je da će je suprug ostaviti jer ja ne može da imam decu. - To je period o kom ja sa radošću govorim. Da vam kažem, mi kao… »

Vesti dana »